warcaby_20171024
Budowa i remont

18-11-17

Sponsorzy 100-lecia Galeria 100-lecia

Zbliża się 100 lecie istnienia naszej szkoły. Już od początku roku szkolnego trwają przygotowania do tej ważnej dla nas uroczystości, na którą już dzisiaj serdecznie zapraszamy.
21 maja 2015 roku to ten dzień, kiedy spotkamy się wszyscy w szkolnych ławkach w gronie znajomych, przyjaciół i nauczycieli żeby świętować 100 lecie swojej szkoły. Chcielibyśmy, aby ten dzień był dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem.

W czasie tych obchodów chcielibyśmy zorganizować wystawę prezentującą pamiątki związane ze szkołą. Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy posiadają zdjęcia, zeszyty, dzienniczki, legitymacje itp. o wypożyczenie tych pamiątek.
Planujemy również wydać książkę zawierającą wspomnienia absolwentów i nauczycieli „Kopernika”. Prosimy zatem o podzielenie się swoimi wspomnieniami związanymi z naszą szkołą.

Wszelkie pamiątki i wspomnienia prosimy przekazywać do Sekretariatu Szkoły w kopercie z dopiskiem  „100 lecie”  podpisane imieniem, nazwiskiem, adresem zwrotnym oraz telefonem Państwa. Pamiątki zostaną zeskanowane i zwrócone Państwu.

Wszelkie informacje dotyczące obchodów 100 lecia  będziemy umieszczać na bieżąco na stronie internetowej i w prasie lokalnej.

Drodzy Przyjaciele „Kopernika”

Ramowy program obchodów  100-LECIA

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1  im. MIKOŁAJA KOPERNIKA
w Mińsku Mazowieckim

21 maja 2015 r.część oficjalna uroczystości godz. 13.00

1.     Oficjalne uroczystości w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 1 przy ul. Kopernika 9:

- przedstawienie historii i dzisiejszego oblicza "KOPERNIKA"

- wręczenie wyróżnień i okolicznościowych medali

- prezentacja tablicy pamiątkowej

- część artystyczna

- zwiedzanie szkoły i wystaw okolicznościowych

- spotkanie towarzyskie z organizatorami.

2.     Zapalenie zniczy na grobach nieżyjących nauczycieli naszej szkoły.

22 maja 2015 r.  godz.19.00

Koncert jubileuszowy zespołu "Czerwone Gitary"- hala widowiskowo -sportowa Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Mińsku Mazowieckim, ul. Kopernika 9.

23 maja 2015 r. godz. 10.00

XIV Festyn Rodzinny "SPOTKANIA Z JEDYNKĄ"

24 maja 2015 r. - godz. 11.15

Uroczysta Msza Święta w intencji wszystkich osób, które tworzyły i tworzą historię Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim. Uroczystości odbędą się w Kościele Świętego Antoniego przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Mińsku Mazowieckim. Zapraszamy poczty sztandarowe szkół.

Komitet Organizacyjny

Strona główna warcaby_20171024 Dziennik elektroniczny Obiady Plan lekcji Dokumenty Mistrz wychowania Pedagog i psycholog Wydarzenia 2017/2018 Wydarzenia 2016/2017 Wydarzenia 2015/2016 Konkursy Bezpieczna szkoła Owoce w szkole Jubileusz 100-lecie Stow. "Dwie Jedynki" Rada rodziców Samorząd Hymn szkoły Tablica ogłoszeń Budowa i remont Historia szkoły

Ostatnia aktualizacja tej witryny 02-03-17