Strona główna ]

Dnia 02.02.2017 r. klasy II i zerówki były na przedstawieniu w MDK pt. „Prot i Filip”. Jest to zabawna opowieść o dwóch przyjaciołach – Procie i Filipie – którzy znani są z tego, że robią sobie niesamowite psikusy, ale też nie mogliby bez siebie żyć. Przedstawienie za pomocą dowcipnych dialogów, zaskakujących i pełnych humoru sytuacji, pokazuje jak wielką wartością   jest przyjaźń. Spektakl napisany został na podstawie najsłynniejszych wierszy polskich pisarzy - Jana Brzechwy oraz Juliana Tuwima. Dzieci mogły brać czynny udział w przedstawieniu i wspólnie z aktorami rozwiązywać ich psoty. Mamy nadzieję, że nauczył dzieci, jak wielką wartością w życiu każdego jest przyjaźń i szacunek do drugiej osoby.