W dniu 29 października odbyły się eliminacje szkolne do „IX Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania”. Poziom prezentowany przez wykonawców był wyrównany. Uczniowie bardzo dobrze radzili sobie z wybranym tekstem.
Jury po burzliwej dyskusji do konkursu powiatowego zakwalifikowało: w kategorii klas VI – VIII Michała Zwierza z kl. 8D, zaś w kategorii klas I – V Weronikę Dąbkowską z kl. 2C i Bartosza Czwarnoga z kl. 2D.

6 listopada w Bibliotece Pedagogicznej odbył się IX Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania”.

www.bpsiedlce.pl/4/aktualnosci/1600_laureaci-ix-powiatowego-konkursu-pieknego-czytania/

I miejsce zajął Bartosz Czwarnóg z klasy 2D. Pięknie przeczytał wiersz Marii Konopnickiej "Muchy Samochowały"

BC

Wyróżnienie zdobyła Weronika Dąbkowska z kl. 2C. Zaprezentowała ona utwór Marii Konopnickiej "O Janku Wędrowniczku"