Mówimy STOP hejtowaniu

Wycieczka do Teatru Capitol na musical „Friends”

19 listopada uczniowie klas 6b, 6e, 5c i 5b odbyli niezwykle ważną lekcję oglądając piękny, widowiskowy i roztańczony musical „Friends” w wykonaniu młodych artystów.

Spektakl ten porusza ważne tematy, mówi o tym, że wzajemnie panujące wśród młodzieży hejtowanie nie jest już modne.  Promuje empatię i tolerancję wśród rówieśników.
Po przedstawieniu mieliśmy okazję wejść na scenę i przywitać się z aktorami oraz wykonać pamiątkowe zdjęcia. Następnie odbyła się rozmowa z przedstawicielkami Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.
Musical Friends wspiera program „ Jestem z SOS” prowadzony przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, a część dochodu z biletów przeznaczona jest na pomoc dla podopiecznych Stowarzyszenia.