santa claus gc3348465d 1920

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy …”

Ostatni tydzień nauki upłynął najmłodszym uczniom w świątecznej atmosferze. Dzieci pięknie dekorowały swoje klasy, pojawiały się ozdoby świąteczne, kartki, dekoracje w oknach, stroiki oraz tradycyjne choinki. W wielu klasach odbyły się warsztaty plastyczne, podczas których dzieci samodzielnie lub z udziałem Rodziców przygotowywali stroiki lub piekli świąteczne pierniczki. W każdej klasie w ostatnim dniu nauki odbyły się  gwiazdkowe spotkania. Była to okazja do wspólnego kolędowania, złożenia sobie życzeń. Nie zabrakło słodkich poczęstunków, drobnych upominków, świątecznych fotobudek i wesołych rozmów. Dla każdego był to miło spędzony czas, który wprowadził wszystkich w świąteczną atmosferę. :) Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.