A. Gizińska, K. Kluczek

wstp5 stycznia uczniowie klasy 2b i 3a wraz z opiekunami mieli okazję uczestniczyć w spektaklu „Dzieci z Bullerbyn” w Teatrze Lalka. Spektakl ten jest dynamiczną opowieścią o przygodach przyjaciół z osady, przedstawioną za pomocą muzyki, tańca i wesołych sytuacji. A skoro to Teatr Lalka to obok aktorów pojawiły się realistyczne lalki psa i kotów. Pobyt w teatrze minął szybko, niczym chwilka. Ale to nie był nasz ostatni punkt wycieczki. Później udaliśmy się do Kolorado. Nie był to wyjazd do Ameryki ale do sali zabaw w Warszawie. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Dzieci korzystały także z mini pojazdów oraz z armatek na piłeczki. Wiele zabawy i emocji towarzyszyło tej wycieczce. Każdy mógł znaleźć atrakcje dla siebie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji :)