HOT-INFO

p. Danuta Wróblewska
Odsłony: 203

IMG 20201005 160627 resized 20201220 100923541

Uczniowie klasy 1d zakończyli realizację I Modułu Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego  „Czytam z klasą – lekturki spod chmurki” zatytułowanego „Mała chmurka w krainie drzew". Spośród zaproponowanych lektur wybrali „Kapelusz Pani Wrony” Danuty Parlak. W sali lekcyjnej powstało drzewo czytelnicze promujące projekt i zachęcające  do czytania książek. Uczniowie obejrzeli film edukacyjny oraz zapoznali się z opowiadaniem o chmurce Tosi. Wykonali z plasteliny Czytusie oraz z waty i płatków kosmetycznych chmurki Tosie. Z zapałem wypełnili lekturniki. Narysowali portret Pani Wrony i jeża Jerzyka. Świętowali „Dzień Drzewa”, rozmawiali o znaczeniu drzew oraz namalowali farbami plakatowymi wielobarwne drzewa. Podczas spaceru wokół szkoły podziwiali piękno drzew w jesiennej szacie, zbierali liście i wskazywali gatunki drzew, z których one pochodzą. Tę umiejętność doskonalili również podczas zajęć on-line wykonując ćwiczenia interaktywne. Przygody bohaterów książki bardzo podobały się pierwszoklasistom. Uczniowie wraz z wychowawczynią zachęcają wszystkich do czytania książek.

 

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych