190078838 3148170672067902 7581428515776078163 n

Rok szkolny 2021/2022 dobiegł końca. Mimo, że był mieszkanką lekcji online ze względu na ograniczenia sanitarne związane z pandemią koronawirusa, oraz zajęć hybrydowych, a później stacjonarnych w szkołach, to jednocześnie był bardzo pracowity – uczniowie zdobywali wiedzę i umiejętności równocześnie rozwijając swoje pasje, talenty i działając na rzecz innych ludzi.

Szczególne miejsce w harmonogramie uroczystości związanych z zakończeniem roku szkolnego zajęły klasy ósme, kończące edukację w naszej szkole. 23 czerwca, w podniosłej atmosferze odbyła się najpierw ceremonia przekazania Sztandaru Szkoły, a następnie były wspomnienia, podziękowania, nagrody oraz życzenia dalszych sukcesów dla naszych Ósmoklasistów. Miłą niespodziankę dla absolwentów uczniowie klas VII którzy dobrym słowem i symbolicznym prezentem pożegnali starszych kolegów.

24 czerwca 2022r., to przez wielu uczniów, od najmłodszych, po tych już przy końcówce drogi edukacyjnej, długo wyczekiwany moment - wychowawcy wręczają świadectwa oraz listy gratulacyjne i zaczynają się WAKACJE.

Życzymy wszystkim uczniom, zarówno tym, którzy nadal pozostają w naszej szkole, jak również absolwentom wspaniałych wakacji, pełnych pozytywnych wrażeń, uśmiechu i radości.

Do zobaczenia we wrześniu.

Kategoria: