Kategoria:

zegar historii 2024 poziom www Z okazji 50. rocznicy odtworzenia zegara na wieży zamkowej i zakończenia jubileuszu odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie Muzeum Zamku zaprasza uczniów klas 1-3, 4-6 i 7-8 do wzięcia udziału w kolejnym konkursie artystyczno-historycznym, tym razem poświęconym słynnemu zamkowemu zegarowi. Szczegóły na stronie internetowej.
Termin składania prac mija 20 kwietnia 2024r.
STRONA INTERNETOWA KONKURSU (KLIKNIJ>>>)
REGULAMIN (KLIKNIJ>>>)
OŚWIADCZENIE RODZICA (KLIKNIJ>>>)
ZBIORCZA KARTA ZGŁOSZENIA (KLIKNIJ>>>)

Sleeveface

Zespół  Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim zaprasza uczniów klas 5-8 do udziału w V Powiatowym Konkursie Fotograficznym “Sleeveface z książką”.
Sleeveface to zabawa polegająca na dopasowywaniu okładek książek do różnych sytuacji, ludzi i miejsc. Wystarczy więc wybrać okładkę książki, sprytnie wmontować ją w zdjęcie części swojej twarzy lub sylwetki i zrobić sleeveface.
Liczymy na Waszą kreatywność, wyobraźnię i poczucie humoru :)
Więcej informacji w regulaminie konkursu.
Termin składania prac mija 7 marca 2024 r.

REGULAMIN KONKURSU (KLIKNIJ>>>)

ZAŁĄCZNIKI DO REGULAMINU (KLIKNIJ>>>)

Kategoria:

patriaZapraszamy młodzież klas 7 i 8 do udziału w IX edycji Filmowego Konkursu Historycznego "Patria Nostra". Zadanie konkursowe polega na stworzeniu 60-cio sekundowych filmów i animacji dotyczących ważnego wydarzenia z historii Polski.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 31 marca 2024r. wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie.

Termin nadsyłania prac mija 31 maja 2024

STRONA KONKURSU (KLIKNIJ>>>)

REGULAMIN Z DODATKAMI (KLIKNIJ>>>)

Kategoria:

plakat warszawska syrenka 2024 konkurs duzy plik scaledRusza 47. edycja Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka. Zachęcamy uczniów do udziału, a zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i dokumentami konkursowymi.
Eliminacje szkolne odbędą się po 11 marca 2024 r.

REGULAMIN 47 EDYCJI KONKURSU (KLIKNIJ>>>)

REGULAMIN ETAPU MIEJSKIEGO (KLIKNIJ>>>)

REGULAMIN ETAPU POWIATOWEGO (KLIKNIJ>>>)

KARTA UCZESTNIKA (KLIKNIJ>>>)

Kategoria:

Bohater na stw Plakat a3Z okazji jubileuszu stulecia polskiego złotego, Biuro Edukacji Narodowej IPN zaprasza uczniowie klas IV-VIII do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Bohater na stówę”.
Zadanie konkursowe polega na wykonaniu projektu banknotu o nominale 100 złotych z wizerunkiem bohatera/-ki historii lokalnej oraz przygotowaniu pisemnego opisu biograficznego wybranego/-ej bohatera/-ki.
W konkursie mogą wziąć udział szkół podstawowych i uczniowie wszystkich klas szkół ponadpodstawowych. Prace konkursowe należy dostarczyć do 31 marca 2024 r.
REGULAMIN KONKURSU (KLIKNIJ>>>)
SPOT KONKURSU (KLIKNIJ>>>)

Kategoria:

Szkoła Podstawowa nr 1 w Brwinowie zaprasza uczniów klas V-VIII do wzięcia udziału W II edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno –Scenograficznego "Obrazy z życiem”.
W tym roku po raz kolejny zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie, której celem jest wierne odtworzenie w rzeczywistości obrazu znanego malarza z udziałem aktorów (uczniów) na tle własnoręcznie stworzonej scenografii.
Tematem konkursu jest "Motyw rodziny w malarstwie XV –XIX wieku" (scena rodzajowa).
Wszelkie informacje w regulaminie konkursu.
Zgłoszenie szkoły do 5 kwietnia 2024r.
REGULAMIN Z ZAŁĄCZNIKAMI (KLIKNIJ>>>)