BPolkowska
Kategoria:

Plakat FrankoFonia 2023MiejskSzkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie serdecznie zaprasza do udziału w X Jubileuszowym Warszawskim Festiwalu Piosenki Francuskojęzycznej „FrankoFonia’2023”
Konkurs o zasięgu ogólnopolskim skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym z oddziałów „zerowych”, uczniów szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. W konkursie mogą wziąć udział soliści lub duety. Każda placówka może zgłosić maksymalnie do dwóch przedstawicieli - solistę bądź duet.
Kompletne zgłoszenia należy składać do Organizatora w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24 marca 2023 r. (decyduje data wpływu zgłoszenia do Organizatora).
Szczegółowe informacje o Festiwalu:
STRONA FESTIWALU: (KLIKNIJ>>>)
REGULAMIN FrankoFonia 2023 (KLIKNIJ>>>)
KARTA ZGŁOSZENIA FrankoFonia 2023 (KLIKNIJ>>>)
ZGODA NA UDZIAŁ FrankoFonia 2023 (KLIKNIJ>>>)

BPolkowska
Kategoria:

plakat fotogeniczno nowy b 703x1024Miejski Dom Kultury w Turku zaprasza uczniów z klas 4-8 uczniów do udziału w Konkursie Fotograficznym „Fotogeniczność”.
Dlaczego niektóre zjawiska, osoby lub obiekty doskonale „wychodzą” na zdjęciach, a inne wręcz przeciwnie? Czy fotogeniczność można utożsamić z pięknem? A może fotogeniczność to tak naprawdę umiejętności fotografującego…? W temacie fotogeniczności możemy zawrzeć portret, przyrodę, architekturę, miejsce... Szczegóły w regulaminie.
Prace wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy przesłać do Organizatora konkursu do 17 kwietnia 2023 roku.
REGULAMIN (KLIKNIJ >>>)
KARTA ZGŁOSZENIA (KLIKNIJ>>>)

BPolkowska
Kategoria:

Obraz1

Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim zaprasza uczniów klas 7 i 8 oraz wszystkich mieszkańców Powiatu Mińskiego do udziału w III Powiatowym Konkursie Literackim ODCIENIE
Temat Konkursu jest zarazem jego mottem: W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.” Autor może swobodnie go rozumieć, a także nadać własny tytuł swojemu utworowi i przedstawić go w formie opowiadania, dziennika, wywiadu, listu, kartki z pamiętnika, rozprawki, artykułu, felietonu, baśni, noweli.
Termin nadsyłania prac konkursowych razem z Kartą Zgłoszenia mija 25 kwietnia 2023r.

ZAPROSZENIE (KLIKNIJ>>>)

REGULAMIN (KLIKNIJ>>>)

KARTA ZGŁOSZENIA (KLIKNIJ>>>)

BPolkowska
Kategoria:

Zespół Szkół Turystyczno-Gastronomicznych w Mińsku Mazowieckim zaprasza wszystkich uczniów klas VIII szkół podstawowych do udziału w II Konkursie Gastronomicznym „Miński MasterChef” 2023.
Zgłoszenia do 6 kwietnia 2023r.

REGULAMIN (KLIKNIJ>>>)(KLIKNIJ>>>)

FORMATYKA POTRAWY (KLIKNIJ>>>)

KARTA ZGŁOSZENIA (KLIKNIJ>>>)

ZGODA NA PRZETWARZANIE WIZERUNKU UCZNIA (KLIKNIJ>>>)

KLAUZULA INFORMACYJNA (KLIKNIJ>>>)

BPolkowska
Kategoria:

hdimg618667ac3139a12ee37680b383ff23

Szkoła Podstawowa w Czerniejewie zaprasza uczniów klas 4 - 8 do udziału w
XI Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym
Uczestnik przygotowuje i prezentuje wypowiedź w 3-5 min. wystąpieniu.
Klasy IV-VI przygotowują temat związany z treścią dowolnych baśni, mitów i legend i prezentują go posługując się barwnym językiem retoryki.
Zadaniem uczniów klas VII-VIII jest przygotowanie i zaprezentowanie autorskiego tekstu o dowolnej tematyce. Wskazana jest tematyka związana z turystyką, krajoznawstwem i historią naszego kraju lub regionu.
XI Ogólnopolskim Konkursie Gramatyczno - Ortograficznym im. ks. Onufrego Kopczyńskiego
Zadaniem uczestnika jest rozwiązanie testów ortograficzno-gramatycznych

Termin zgłoszeń upływa 12 maja 2023r.

STRONA ORGANIZATORA KONKURSU (KLIKNIJ>>>)

REGULAMIN KONKURSU GRAMATYCZNO – ORTOGRAFICZNEGO (KLIKNIJ>>>)

REGULAMIN KONKURSU KRASOMÓWCZEGO (KLIKNIJ>>>)

Administrator
Kategoria:

2023 konkurs matejko wwwZamek Królewski w Warszawie gorąco zaprasza uczniów klas 1-3 i 4-6 szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie Zamek w dziecięcej wyobraźni. Tu mówi Matejko. Zadaniem konkursowym jest stworzenie przez dzieci prac inspirowanych obrazami Jana Matejki z zamkowej kolekcji a są to: Batory pod Pskowem, Kazanie Skargi, Rejtan, upadek Polski i Konstytucja Trzeciego Maja.
Uczestnicy mogą tworzyć prace w następujących kategoriach:
Uczniowie klas 1-3 – tradycyjna praca plastyczna lub komiks. W obu przypadkach można wykorzystać dowolną technikę manualną.
Uczniowie klas 4-6 – tradycyjna praca plastyczna (z wykorzystaniem dowolnej techniki manualnej) lub krótka forma filmowa do dwóch minut.

Pracownicy Zamku zachęcają do odwiedzania ich stron internetowych m. in. z materiałami na temat Jana Matejki (KLIKNIJ>>>) oraz innymi, proponowanymi na stronie Konkursu (KLIKNIJ>>>).

Prace konkursowe należy składać do p. Małgorzaty Szczęsnej (s. 106) dnia 17 kwietnia 2023 r.

STRONA ORGANIZATORA (KLIKNIJ>>>)

REGULAMIN (KLIKNIJ>>>)

KARTA ZGŁOSZENIA (KLIKNIJ>>>)

OŚWIADCZENIE (KLIKNIJ>>>)

BPolkowska
Kategoria:

20190328Pałac Młodzieży w Nowym Sączu zaprasza dzieci i młodzież do udziału w XVII Międzynarodowym Przeglądzie Plastycznym „Ogród piękna, dobra i radości”. Tematem tegorocznej edycji są "Wianki i zielniki".
Przegląd ma charakter konkursu. Prace plastyczne mogą być realizowane w formie płaskiej (tj. na papierze, tekturze, tkaninie), wykonane techniką rysunku, malarstwa, grafiki, collage jako plakaty, zeszyty, książki, zwoje itd., oraz przestrzenne wianki z patyków, gałązek, słomy, siana, szyszek, korzeni, kory, traw, liści i kwiatów – ziół. Mogą to być także: ceramiczna szkatułka, witrażowy słój, lniane, bawełniane woreczki z wyszytymi ziołami.
Prace należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do 7 kwietnia 2022 r.

STRONA ORGANIZATORA (KLIKNIJ>>>)

REGULAMIN (KLIKNIJ>>>)

KARTA ZGŁOSZENIA (KLIKNIJ>>>)