HOT-INFO

p. Michał Bogusz
Odsłony: 846

mt 01W piątek 14 grudnia 2018 hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim wypełniła się siatkarskimi emocjami. Do zmagań o Puchar Dyrektora stanęło ponad siedemdziesiąt zawodniczek w wieku od czternastu do osiemnastu lat. Oprócz gospodyń z klasy sportowej trzeciej gimnazjum funkcjonującej przy SP 1 do rywalizacji przystąpiły reprezentacje: Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim, UKS Dębina Nieporęt, Zespołu Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim oraz UKS Victoria Solec nad Wisłą – dwa składy.

Mecze odbywały się jednocześnie na trzech boiskach. Każda drużyna rozegrała pięć spotkań, które wyjątkowo mogły zakończyć się remisem 1x1 w setach. Poziom gry wszystkich zespołów był bardzo wyrównany i różnice punktowe były niewielkie. Podczas turnieju można było zaobserwować wiele ciekawych i zaciętych pojedynków siatkarskich.

Dynamiczne ataki, efektowne bloki i ofiarne obrony a przede wszystkim mnóstwo zaangażowania i radości z gry w siatkówkę było widać na każdym boisku. W przerwach między meczami uczennice Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego z Mińska Mazowieckiego zapraszały na przygotowane przez siebie ciasta i słodkości. 

O sędziowanie zadbali nauczyciele wychowania fizycznego oraz absolwenci Szkoły Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Współorganizatorem turnieju był Międzyszkolny Klub Sportowy OLIMP, który od ponad 25 lat szkoli kolejne pokolenia siatkarek.

Wszystkie uczestniczki zostały obdarowane pamiątkowymi koszulkami, zaś puchar za zwycięstwo powędrował w ręce siatkarek z Zespołu Szkół nr 1 im Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim.

Kolejność końcowa turnieju:
1. Zespół Szkół nr 1 w Mińsku Mazowieckim
2. OLIMP SP1 Mińsk Mazowiecki
3. Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim
4. UKS Victoria Solec nad Wisłą I
5. UKS Dębina Nieporęt
6. UKS Victoria Solec nad Wisłą II

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych