Wizyta przygotowawcza przedsięwzięcia Kompetentni Europejczycy - rozwijanie kompetencji językowych, matematyczno - przyrodniczych oraz cyfrowych uczniów realizowanego w projekcie „Ponadnarodowa mobilność uczniów” finansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Celem wizyty było podpisanie umowy z instytucją przyjmującą Institute of Secondary Education Miguel de Cervantes w Sewilli, przygotowanie wzorów potrzebnej dokumentacji, końcowe dopracowanie zajęć pod względem tematycznym oraz sprawdzenie miejsca zakwaterowania i wyżywienia. Sewilla powitała nasze panie koordynatorki słoneczną pogodą i zachwyciła pięknem zabytków i miejsc, gdzie można odpocząć. W czasie spacerów panie wyznaczyły miejsca, które uczniowie zwiedzą podczas swojej mobilności.

Sewilla czeka na uczestników projektu Power 2