Administrator
Odsłony: 1238

192409057 348004516703132 5109898754944934605 n

Zajęcia przygotowawcze przed mobilnością do Hiszpanii

Każdy z 20 uczestników projektu wziął udział w zorganizowanych przez szkołę zajęciach przygotowujących do mobilności, obejmujących: zajęcia językowe, kulturowe, merytoryczne, pedagogiczne. Uczniowie przed zajęciami wypełnili ankietę określającą poziom kompetencji kluczowych przed mobilnością. Spotkania odbywały się w wyznaczone soboty. W trakcie warsztatów uczestnicy projektu m.in. odkrywali historię i kulturę Hiszpanii, Andaluzji i Sewilli wraz z zagranicznymi wolontariuszami z Fundacji EBU.

Dzięki warsztatom, które prowadzone były w języku angielskim, przełamywano bariery i doskonalono umiejętność komunikacji w języku obcym. W ramach zajęć przygotowujących do mobilności odbyło się spotkanie z dietetykiem zakończone degustacją hiszpańskiej przekąski i deseru. Realizacja wszystkich zajęć została potwierdzona listami obecności. Każdy z uczestników otrzymał koszulkę jako materiał promocyjny programu POWER.