HOT-INFO

Odsłony: 1828

Świetlica jest czynna codziennie w godzinach 7.00 – 17.00.


„Świetlica to miejsce, gdzie dziecko może i chce, a nie musi czy powinno.”

sw02

sw03

W świetlicy uczniowie nie tylko odpoczywają po lekcjach i przed lekcjami, ale również aktywnie spędzają czas:

- na zajęciach plastyczno – technicznych rysują, malują, lepią, wycinają i kleją;
- na zajęciach sportowych grają w piłkę, skaczą, tańczą, gimnastykują się, bawią się na placu zabaw i na boisku szkolnym;
- podczas zajęć muzycznych uczą się nowych piosenek, śpiewają karaoke, grają na różnych instrumentach;
- poza tym grają w gry planszowe, z klocków tworzą fantastyczne budowle, oglądają najpiękniejsze bajki, czytają oraz główkują i odrabiają prace domowe. Jednym słowem nigdy się nie nudzą.

Wychowankowie świetlicy biorą udział w licznych konkursach wewnątrzszkolnych, międzyszkolnych czy ogólnopolskich, podczas których nierzadko zdobywają nagrody i wyróżnienia.Świetlica szkolna to dla wielu dzieci drugi dom, gdzie spędzają każdego dnia wiele godzin. Wychowawcy dbają o to, by w świetlicy panowały warunki do jak najlepszej opieki, sprzyjającej zarówno fizycznemu, psychicznemu, jak i społecznemu rozwojowi dziecka. Organizują zajęcia w taki sposób, by dzieci nie tylko odpoczywały, ale też uczyły się, aktywnie działały i budowały pozytywne relacje z rówieśnikami.

sw01

Dzieci w świetlicy obowiązuje określony regulamin, czyli zbiór zasad, których należy przestrzegać, by każdy tu czuł się komfortowo i bezpiecznie.

Wychowawcy świetlicy koordynują na terenie szkoły tzw. „Program w szkole”, dzięki któremu uczniowie otrzymują porcje owocowo-warzywne.

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych