Strona główna ]

Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Mińsku Mazowieckim zorganizował
II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Zasadach Udzielania Pierwszej Pomocy „Jestem bezpieczny”.

Konkurs adresowany był do uczniów klas I-III szkół podstawowych.
Składał się
z dwóch niezależnych zadań: turnieju wiedzy oraz części plastycznej.

Wyniki Konkursu

Dnia 17 listopada 2015 r. odbył się drugi etap Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy
o Bezpieczeństwie i Zasadach Udzielania Pierwszej Pomocy „Jestem bezpieczny”.
 Laureaci etapu szkolnego wraz z opiekunami zawitali w naszej szkole. Po napisaniu testu,  uczniowie wzięli udział w zajęciach przygotowanych przez p. Jacka Rudzkiego, w których dowiedzieli się szczegółowych zasad bezpieczeństwa, jakie panują na kąpieliskach. Następnie mogli obejrzeć wyposażenie profesjonalnej apteczki. Dla wszystkich został przygotowany poczęstunek. Na koniec w miłej atmosferze uczniowie odebrali dyplomy i nagrody.

Dnia 24 listopada 2015r. odbył się apel podsumowujący akcję „Jestem bezpieczny”.  Uczniowie klas 2a oraz 2c pod opieką p. Iwony Glinki i p. Justyny Banachowskiej przygotowali przedstawienie edukacyjne. Drugoklasiści w sposób przejrzysty i zrozumiały przekazali najważniejsze zasady, jakimi należy kierować się na drodze. Po apelu zostały rozdane nagrody za konkurs plastyczny „Jestem bezpieczny”. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom konkursu i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.