Strona główna
Dziennik elektroniczny
Plan lekcji
Dokumenty
Mistrz wychowania
Pedagog i psycholog
Wydarzenia 2017/2018
Wydarzenia 2016/2017
Konkursy
Bezpieczna szkoła
Owoce w szkole
Osiągnięcia
Rekrutacja 2016/2017
Jubileusz 100-lecie
"Moja przyszłość"
Stow. "Dwie Jedynki"
Kapitał Ludzki
Koła zainteresowań
Rada rodziców
Samorząd
Hymn szkoły
Sześciolatek w szkole
Tablica ogłoszeń
Budowa i remont
Historia szkoły
Biblioteka

11-09-17

 

II SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2015/2016
KONKURSY SZKOLNE i POZASZKOLNE SP1 oraz SUKCESY SPORTOWE

 

I SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

KONKURSY SZKOLNE i POZASZKOLNE SP1

lp.

nazwa

zwycięzcy

opiekun/organizator/koordynator

1.

IV Powiatowy Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny EKOŻACZEK 2015 organizowany przez SP nr 1 Mińsk Mazowiecki

 

turniej wiedzy klasy V – VI

etap szkolny

1m. Agata Chodorek 6c

2m. Kacper Krawczyński 6b

3m. Wiktoria Dyrkacz 6b

 

konkurs plastyczny klasy IV – VI

etap powiatowy

kl. 1-3

1m. Kinga Chróścicka 3a

kl. 4-6

3m. Maja Spychała

wyróżnienie Mikołaj Zagórski

p. A. Wodzińska

p. B. Polkowska

p. M. Chodorek

p. M. Reda

p. A. Sadurska

2.

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus – Matematyka (XXIV edycja)

etap ogólnopolski

laureaci 1° z wyróżnieniem

Mateusz Pióro,  Kacper Kowalczyk

laureaci 1°

Michał Pióro, Dominika Złotkowska, Patryk Matejak, Mateusz Kozera

laureat 2°Jakub Mroczek

laureat 3° Rafał Padzik, Aleksander Wojda, Damian Suproniuk, Jakub Rumak

p. E. Kowalczyk

p. A. Jaworska

3.

Miejski Konkurs Plastyczny na Bożonarodzeniową Kartkę Świąteczną organizowany przez Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki

etap miejski

kl. 1-3

3 m. Lena Wojda 2c

kl. 4-6

1m. Maja Spychała 6b

2 m. Mikołaj Zagórski 6c

wyróżnienie: Rafał Padzik 6c

p. D. Wróblewska

p. R. Ryzner

p. A. Kaczmarczyk

4.

XII Konkurs Wiedzy o Życiu i Pracy Mikołaja Kopernika oraz o Astronomii

etap szkolny (kwalifikacja do etapu wojewódzkiego)

1m. Dominik Malinowski 6b

2m. Mikołaj Zagórski 6c

3m. Mateusz Michalak 4c

wyróżnienie: Aleksander Wojda 6a

p. A. Wodzińska

p. B. Polkowska

p. M. Szczęsna

p. M. Nowicka

5.

Master of English Grammar 2016

etap szkolny

klasy czwarte:

1m. Alicja Kożuchowska 4a

2m. Mateusz Michalak 4c

3m. Agata Winiarek 4c

klasy piąte:

1m. Alicja Szmarowska 5b

2m. Antoni Śledziewski 5a, Paulina Tomaszewska 5a

3m. Magdalena Gołębiewska 5c

klasy szóste:

1m. Aleksandra Czwarnóg 6a

2m. Dominik Malinowski 6b

3m. Kacper Krawczyński 6b

p. M. Kostyra

p. I. Rojek

p. M. Tunicka

p. K. Błaszczak

6.

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus – Lingua Plus

etap ogólnopolski

Alicja Kożuchowska 4a, laureatka 1° z wyróżnieniem

Karolina Korczyk 4a laureatka 3°

Kacper Kowalczyk 6a laureat 3°

 

p. M. Kostyra

p. I. Rojek

p. M. Tunicka

p. K. Błaszczak

7.

Powiatowy Konkurs Pięknego czytania Poezji i Prozy ks. J. Twardowskiego

etap szkolny

1m. Małgorzata Lisiecka 6b

2m. Karolina Korczyk 4a

p. A. Wasążnik

p. M. Szczęsna

8.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Jestem bezpieczny

etap miejski:

oddział „0”:

1m. Franciszek Sabak 0a

2m. Monika Bodecka 0a

3m. Tymon Bednarek 0a

Wyróżnienie: Weronika Polkowska 0a

klasy pierwsze:

1m. Lena Kozłowska 1e, Nikola Kruk 1e

3 m. Maja Wailewska 1d

klasy drugie:

1m. Erwin Majewski 2a

2m. Jakub Ignatowski 2b

3m. Zuzanna Giers 2f

wyróżnienia: Jakub Lichniak 2b, Lena Wojda 2c

klasy trzecie

2m. Anna Kolczarek 3b, Malwina Bojar 3b

3m. Piotr Deneko 3c

wyróżnienia: Martyna Tarasiuk 1a, Magdalena Konca 1b, Hanna Protaziuk 1c, Zuzanna Zgódka 1e, Damian Kunka 1a, Agata Pióro 1a, Igor Jurgowian 1c, Daria Durejko 3c, Daria Mróz 3c, Gabrysia Nowińska 3c.

p. N. Pielasa

p. J. Banachowska

p. I. Glinka

p. D. Wróblewska

p. K. Kluczek

p. D. Smolak

p. I. Kożuchowska

9.

II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i zasadach Udzielania Pierwszej Pomocy Jestem bezpieczny

etap miejski

udział: Bartłomiej Szmarowski 3b, Piotr Stelmach 2c, Jan Stańczak 3b, Łukasz Ostrowski 2d, Mateusz Biernat 3d

p. N. Pielasa

p. J. Banachowska

p. I. Glinka

p. D. Wróblewska

p. K. Kluczek

p. D. Smolak

p. I. Kożuchowska

10.

Szkolny Konkurs matematyczny „Matematyka da się lubić”

klasy pierwsze:

1m. Kuba Grębla 1a

2m. Bartek Piotrkowicz 1d

3m. Maja Wasilewska 1d

klasy drugie:

1m. Erwin Majewski 2a

2m. Kostek Górski 2f

3m. Karolina Gryz 2e

 

klasy trzecie

1m. Michał Dworzyński 3a

2m. Jacek Komoń 3b

3m. Oliwia Smolak 3c

p. J. Bałachowska

p. K. Dębowska – Korkuć

p. I. Glinka

p. B. Sasin – Kielczyk

p. A. Sadurska

p. D. Wróblewska

p. A. Kielczyk

11.

Powiatowy Konkurs Ortograficzny organizowany przez GiLO Mińsk Mazowiecki

etap szkolny

1m. Dominika Złotkowska 6a, Aleksandra Makowska 5a

p. A. Wasażnik

p. M. Szczęsna

 

12.

Szkolny konkurs „Święta na szkle malowane”

etap szkolny

zwycięzcy: Marta Bakuła 3b, Jan Szymański 1a, Michał Deneko 1a, Wiktor Malinowski 2b, Piotr Deneko 3c, Jakub Lichniak 2b, Fabian Filipczyk 1f, Agnieszka Kluska 2b, Bartosz Kowalczyk 1c, Malwina Bojar 3b, Magdalena Konca 1b, Rafał Majszyk 1a      

p. E. Dobrowolska

p. S. Ptaszyńska

p. S. Ciąćka

 

 

Sukcesy sportowe SP 1 Mińsk Maz.

w I półroczu 2015/16

 - I miejsce w mieście, powiecie i II w regionie siedleckim w indywidualnych biegach przełajowych – WIKTORIA WRÓBEL  kl. V B,

- II miejsce w mieście i powiecie i udział w finałach regionu siedleckiego w indywidualnych biegach przełajowych – IGA WOŹNICA  kl. V B

- II w powiecie i VI w regionie siedleckim w sztafetowych biegach przełajowych: Wiktoria Wróbel, Iga Woźnica, Wiktoria Lewandowska, Maria Goźlińska, Maja Wojtasik, Dominika Złotkowska, Aneta Perzanowska, Monika Parol, Maja Wojtasik

- II w mieście i IV w powiecie w piłce nożnej dziewcząt: Dominika Złotkowska, Karolina Płoszaj, Renata Piekut, Natalia Daruk, Olga Bakuła, Wiktoria Lewandowska, Wiktoria Miękus, Julia Miszczak, Sandra Rybak, Zuzanna Miernicka, Zuzanna Sasin

- I miejsce w mieście w koszykówce dziewcząt - Dominika Złotkowska, Aneta Perzanowska, Monika Parol, Karolina Płoszaj, Renata Piekut, Natalia Daruk, Olga Bakuła, Wiktoria Lewandowska, Wiktoria Miękus, , Sandra Rybak, Zuzanna Miernicka, Wiktoria Łopińska

- I w mieście i I powiecie w unihokeju dziewcząt: Dominika Złotkowska, Aneta Perzanowska, Monika Parol, Karolina Płoszaj, Renata Piekut, Natalia Daruk, Olga Bakuła, Wiktoria Lewandowska, Wiktoria Miękus, Julia Miszczak, Sandra Rybak, Zuzanna Miernicka, Wiktoria Wróbel, Lena Gańko, Julia Mróz

 - I w mieście i II powiecie w unihokeju chłopców: Piotr Breś, Filip Bieńkowski, Patryk Rękawek (VI B), Kacper Osica, Jakub Pałdyna (VI C), Arkadiusz Komuda (V C), Sebastian Dec, Mateusz Sabak, Dominik Zagrodzki (V B)


 
 
 

II SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

KONKURSY SZKOLNE i POZASZKOLNE SP1

lp.

nazwa

zwycięzcy

opiekun/organizator/
koordynator

1.

Szkolny Konkurs Plastyczny Cztery pory roku

1m. Maciej Woźnica 1c, Maria Cudna 1e

2m. Martyna Tarasiuk 0a, Jakub Lichniak 1a,

3m. Marika Gocman 2a

wyróżnienie: Ignacy Przybyła 1b, Agnieszka Kluska 1b, Magdalena Konca 0b, Aleksandra Maletka 2a

p. A. Sadurska,

p. N. Pielasa

2.

Miejski Wielkanocny Konkurs Plastyczny na Kartkę Świąteczną dla Miasta Mińsk Mazowiecki organizowany przez burmistrza miasta

etap miejski

klasy 1-3

3m. Jakub Ignatowski 1b

wyróżnienie – Maja Abramowska 1e

klasy 4-6

2m. Bartłomiej Sadurski 6a

wyróżnienie Kacper Kowalczyk 5c

p. D. Wróblewska, p. D. Zagańczyk

p. A. Kaczmarczyk

 

3.

XI Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Życiu i Pracy Mikołaja Kopernika oraz o Astronomii organizowany przez SP1

etap wojewódzki

klasy 4-6

wyróżnienie- Bartłomiej Sadurski 6a

 

p. M. Nowicka,

p. B. Polkowska,

p. M. Szczęsna,

p. A. Wodzińska

4.

XI Wojewódzki Konkurs Literacki na Wiersz Poświecony Mikołajowi Kopernikowi

etap wojewódzki

klasy 1-3

3m. Seweryn Wąsowski 2b

klasy 4-6

2m. Marta Jankowska 6a

3m. Julia Wasilewska 4b

wyróżnienia- Bartosz Sabak 4b, Szymon Wąsowski 6a

p. M. Nowicka,

p. B. Polkowska,

p. M. Szczęsna,

p. A. Wodzińska

 

5.

XI Wojewódzki Konkurs Plastyczny Jubileuszowa zakładka do książki

etap szkolny

klasy 1-3

1m. Marta Kropielnicka 2b

2m. Agnieszka Kluska 1b

3m. Piotr Stelmach 1c

wyróżnienie- Oliwia Rendaszka 3c, Laura Woźniak 1d, Antoni Łyczkowski 1e

klasy 4-6

1m. Zofia Sznajder 4a

2m. Mikołaj Zagórski 5c

3m. Michalina Żelazowska 5c

wyróżnienie Wiktoria Łopińska 4c

etap wojewódzki

klasy 1-3

1m. Malwina Bojar 2b

klasy 4-6

3m. Aneta Perzanowska 5c

wyróżnienie – Dominika Złotkowska 5a

p. M. Nowicka,

p. B. Polkowska,

p. M. Szczęsna,

p. A. Wodzińska

 

6.

Szkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu organizowany przez SK PCK

etap szkolny

1m. Małgorzata Malinowska 4b

2m. Agata Chodorek 5c

3m. Małgorzata Lisiecka 5b, Kacper Kowalczyk 5c, Marcin Brzozowski 6a

p. M. Chodorek

 

7.

Szkolny konkurs Projekt wycinanki ludowej organizowany przez SU

etap szkolny

1m. Zuzanna Sasin 4a, Rafał Padzik 5c, Marcin Brzozowski 6a

2m. Milena Bartnicka 4a, Kacper Kowalczyk 5c, Małgorzata Luba 6b

3m. Eryk Strąk 4b, Karolina Płoszaj 5a, Weronika Kacprzak 6c

p. A. Kaczmarczyk

 

 

8.

XVII edycja Ogólopolskiego Konkursu Plastycznego Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga  organizowany przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej

etap wojewódzki

3m. Maja Spychała 5b

etap powiatowy

1m. Maja Spychała 5b

wyróżnienie Wiktoria Dyrkacz 5b

p. A. Kaczmarczyk

 

 

9.

VI Mazowiecki Konkurs Plastyczny Tęczowy Świat Krzysia Sowy organizowany przez Dom Dziecka w Równem

kategoria wiekowa 6-11 lat

2m. Wiktoria Dyrkacz 5b

p. A. Kaczmarczyk

 

10.

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych organizowany przez SP2

etap miejski

2m. Marcin Brzozowski 6a

p. M. Tunicka,

p. I. Rojek

 

11.

III Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Uczniów Klas IV-VI organizowany przez SP6

etap powiatowy

kategoria klasy 6

2m. Marcin Brzozowski 6a

p. M. Tunicka,

p. I. Rojek

 

12.

XIII Powiatowy konkurs Matematyczny organizowany przez SP6

etap szkolny

zakwalifikowani do etapu powiatowego: Otylia Ratyńska 4c, Alicja Szmarowska 4b, Sebastian Wieczerzański 4a, Kacper kowalczyk 5c, Michał Pióro 5c, Dominika Złotkowska 5a, Kacper Krawczyński 5b, Aleksander Wojda 5a, Rafał Padzik 5c, Mikołaj Zagórski 5c, Kacper Osica 5c, Oliwia Kosińska 6c, Łukasz Dynowski 6c

etap powiatowy

kategoria klasy 5

1m. Michał Pióro 5c

kategoria klasy 4

Otylia Ratyńska 4c

p. M. Sokołowska,

p. E. Kowalczyk

 

13.

XXIII edycja Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus Matematyka

laureat 1o z wyróżnieniem

Albert Sakowski 3b

laureat 1o

Łukasz Dynowski 6c

laureat 2o

Marcin Brzozowski 6a, Dominika Złotkowska 5a, Michał Pióro 5c, Mateusz Kozera 3c, Jakub Rumak 3a, Damian Suproniuk 3c, Patryk Matejak  3c

laureat 3o

Błażej Szubert 6b, Filip Cudny 6c, Mateusz Pióro 2a

p. M. Sokołowska,

p. E. Kowalczyk

 

 

14.

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny organizowany przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytet M. Kopernika w Toruniu

etap szkolny

wyróżnienie Michał Pióro 5c

p. M. Sokołowska,

p. E. Kowalczyk

 

 

15.

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z matematyki organizowana przez Firmę OLIMPUS Warszawa

kategoria klasy 4

4m. Kacper Pechcin 4b

8m. Aleksandra Szatańska 4b

kategoria klasy 5

9m. Kacper Kowalczyk 5c

p. M. Sokołowska,

p. E. Kowalczyk

 

16.

XXIII edycja Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus Biologia

etap szkolny

1m. Jakub Oleszczuk 6b

2m. Agata Chodorek 5c

3m. Dominik Malinowski 5b

p. M. Chodorek

 

 

17.

Międzyszkolny konkurs ortograficzny Z ortografią za pan brat 2015 organizowany przez SP6

kategoria klasy 5

2m. Dominika Złotkowska 5a

kategoria klasy 4

3m. Aleksandra Makowska 4a

p. A. Wasążnik

p. M. Szczęsna

 

18.

VIII edycja Konkursu Cichy Bohater 2015 Historia w Jedynkach zaklęta organizowany przez GM1

etap miejski

kategoria literacka

2m. Maja Spychała 5b

3m. Aleksander Wojda 5a

wyróżnienie Aleksandra Czwarnóg 5a

kategoria plastyczna

1m. Maja Spychała 5b

2m. Aleksander Wojda 5a

3m Szymon Wąsowski 6a

Wyróżnienie Kacper Kowalczyk 5c

p. A. Wasążnik

p. A. Kaczmarczyk

 

 

 

19.

VIII Powiatowy konkurs Wiedzy dla Uczniów klas 4-6 OMNIBUS 2015 organizowany przez SP1

etap szkolny

1m. Marcin Brzozowski 6a

2m. Kacper Kowalczyk 5c

3m. Wiktor Wiergielski 6b

4m. Wojciech Kowalczyk 4b

p. M. Nowicka,

p. B. Polkowska,

p. M. Szczęsna,

 

 

ZAWODY SPORTOWE SZKOLNE i POZASZKOLNE 

lp.

nazwa

zwycięzcy

opiekun/organizator/

koordynator

1.

Mistrzostwa Miasta  i Powiatu w Dwa Ognie organizowane przez MSZS i PSZS

II miejsce w mieście, IV miejsce w powiecie

drużyna: Maksymilian Kowalczyk, Maksymilian Pustoła, Sebastian Wieczerzański (IVA), Sebastian Dec, Bartosz Sabak, Dominik Zagrodzki (IVB), Arkadiusz Komuda, Maciej Sado (IVC)

I miejsce w mieście, IV miejsce w powiecie

drużyna: Wiktoria Belkiewicz, Maria Goźlińska, Wiktoria Lewandowska, Zuzanna Sasin (IVA), Paulina Samoder, Aleksandra Szatańska, Wiktoria Wróbel (IVB), Natalia Kalicińska (IVC)

p. G. Cyran

 

2.

Mistrzostwa regionu i województwa w Mini Koszykówce organizowane przez MSZS i PSZS

I miejsce w regionie siedleckim i VI w województwie mazowieckim                                  

drużyna: Szymon Wąsowski (bez Mazowsza), Piotr Krzewski (VIA), Damian Barciak, Ahmed Kadir, Jakub Mielcarz, Karol Olszewski (VIB), Filip Cudny, Jakub Fanselow, Jakub Krzyżanowski, Łukasz Dynowski, Patryk Oniśk, Łukasz Pióro (VIC)     

p. G. Cyran

 

 

3.

Indywidualne i sztafetowe zawody w pływaniu – Mistrzostwa Miasta, Powiatu i Regionu

II w mieście, powiecie i III miejsce w regionie siedleckim w pływaniu stylem grzbietowym na 25 m.

Wiktoria Wróbel  IVB

III w mieście i powiecie, udział w zawodach regionalnych w pływaniu stylem dowolnym na 50 m.

Weronika  Rudzka VI A

p. G. Cyran

4.

Mistrzostwa Miasta  i Powiatu w Unihokeju organizowane przez MSZS i PSZS

I miejsce w mieście i III w powiecie w unihokeju dziewczynki

drużyna:  Karolina Kryńska 6b, Justyna Luba 6b, Małgorzata Luba 6b, Julia Matusik 6b, Oliwia Seweryn 6b, Alicja Konca 5a, Renata Piekut 5a, Dominika Złotkowska 5a

I miejsce w mieście i IV w powiecie w unihokeju chlopcy

drużyna: Szymon Wąsowski, Piotr Krzewski (VIA), Damian Barciak , Jakub Mielcarz, Karol Olszewski (VIB), Filip Cudny, Jakub Fanselow, Jakub Krzyżanowski, Łukasz Dynowski, Patryk Oniśk , Łukasz Pióro (VIC)

p. A. Szulc

p. G. Cyran

5.

Mistrzostwa Miasta  i Powiatu w czwórboju LA organizowane przez MSZS i PSZS

III w powiecie dziewczynki

drużyna: Weronika Rudzka 6a, Weronika Parol 6a, Natalia Wawrzyniak 6a, Klaudia Woźniak 6a, Patrycja Rasin 6c, Julia Matusik 6b, Aneta Perzanowska 5c

p. A. Szulc

6.

Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych Mińska Mazowieckiego w Warcabach 64-polowych

II miejsce w mieście zespołowo

drużyna: Maria Cudna, Aleksandra Suproniuk 1e

 

p. D. Wróblewska


Uczniowie z klas 4 - 6 z najwyższymi wynikami  (pierwszy semestr roku szkolnego 2014/2015)

4A

Belkiewicz Wiktoria5,09

Goźlińska Maria 5,27

Krusiewicz Sandra 4,91

Makowska Aleksandra 5,18

4B

Gańko Lena 5,0

Malinowska Małgorzata 5,18

Miklaszewska Patrycja 4,82

Mróz Julia 4,82

Sabak Bartosz 5,09

Szatańska Aleksandra 5,09

Szmarowska Alicja 5,0

Wasilewska Julia 4,91

4C

Gołębiewska Magdalena 4,82

Komuda Arkadiusz 5,18

Łopińska Wiktoria 5,0

5A

Bakuła Olga 4,82

Czwarnóg Aleksandra 4,91

Okoła Piotr 4,91

Płoszaj Karolina 4,82

Wojda Aleksander 5,09

Złotowska Dominika 5,27

5B

Dyrkacz Wiktoria 5,36

Krawczyński Kacper 5,0

5C

Barańska Natalia 4,82

Chodorek Agata 5,07

Korczyk Maria 4,75

Kowalczyk Kacper 5,36

Osica Kacper 5,0

Padzik Rafał 5,16

Pałdyna Jakub 4,82

Perzanowska Aneta 5,0

Pióro Michał 5,36

Zagórski Mikołaj 5,55

Żelazowska Michalina 5,27

6A

Brzozowski Marcin 5,27

Sadurski Bartłomiej 4,8

6B

Luba Małgorzata 5,0

6C

Cudny Filip 5,05

 

Średnie w oddziałach

 

4a - 4,37

4b - 4,46

4c - 4,16

5a - 4,22

5b - 4,11

5c - 4,65

6a - 3,94

6b - 3,39

6c - 3,79

 

Średnia  oddziałów 4,13

 
     

KONKURSY SZKOLNE i POZASZKOLNE SP1

I semestr 2014/2015

lp.

nazwa

zwycięzcy

1.

III Powiatowy Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny EKO-ŻACZEK 2014 organizowany przez ZSM nr 1 Mińsk Mazowiecki

 

turniej wiedzy klasy IV – VI

etap szkolny

1m. Adrian Rybak 6a

 

konkurs plastyczny klasy IV – VI

etap powiatowy

kl. 1-3

1m. Kinga Chróścicka 2a

2m. Patryk Zawada 3c

kl. 4-6

3m. Bartłomiej Sadurski 6a

wyróżnienie Maja Spychała

2.

Szkolny Konkurs Recytatorski

Polsko Ty moja

1m. Karolina Brzozowska 6c

2m. Mateusz Ptasiński 3a

3m. Maria Rucińska 3c

wyróżnienie: Wiktor Gadaj 3c, Agata Winiarek 3c, Rafał Padzik 5c

3.

Szkolny Konkurs Aniołowie też czytają Biblię

1m. Wiktoria Dyrkacz 5b, Marta Bakuła 2b

2m. Rafał Padzik 5c

3m. Mikołaj Zagórski 5c, Weronika Parol 6a

wyróżnienie- Aleksandra Czatrowska 5b

4.

Najsympatyczniejszy miś Szkolny Konkurs na Najładniejszą Kartkę oraz Szkolny Konkurs na Najładniejszy Wierszyk

Najładniejsza Kartka

1m. Martyna Tarasiuk 0a, Wiktor Malinowski 1b, Malwina Bojar 2b, Oliwia Zielińska 3c

2m. Adam Sadoch 0b, Igor Gustołek 1f, Oliwia Smolak 2c, Oliwia Rendaszka 3c

3m. Łukasz Szczęsny 0b, Jakub Ignatowski 1b, Marta Kropielnicka 2b, Kuba Papiewski 3a

wyróżnienia: Aleksandra Łopacka 0a, Fabian Seweryn 1f, Kinga Smolak 2d

 

Najładniejszy Wierszyk

1m. Agata Łyczkowska 1c,

2m. Seweryn Wąsowski 2b

3m. Liwia Jabłońska 2d, Julia Szumowska 2d

5.

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus – Lingua Plus XXIV edycja

etap ogólnopolski

Marcin Brzozowski 6a, laureat 2°

Dominika Złotkowska 5a laureatka 5°

 

6.

Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania Prozy Kornela Makuszyńskiego

organizowany przez Bibliotekę Publiczną

etap szkolny

kl. 1-3

1m. Maja Jankowska 3a, Michał Zwierz 2b

kl. 4-6

1m. Marcin Brzozowski 6a, Małgorzata Lisiecka 5b

7.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Jestem bezpieczny

etap szkolny: Kamil Gańko 3b, Mateusz Michalak 3c, Wiktor Gadaj 3c, Tatiana Piwowar 3a, Bartłomiej Szmarowski 2b etap powiatowy

1m. Mateusz Michalak 3c

8.

Miejski Konkurs Plastyczny na Bożonarodzeniową Kartkę Świąteczną organizowany przez Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki

etap szkolny:

kl. 1-3

Dominik Parol 3b, Malwina Bojar 2b, Kamila Abramowska 3b, Lena Wojda 1c, Eliza Reda  kl. Ic, Łucja Adolf 1e, Antoni Łyczkowski 1e, Maria Cudna 1e

 

etap miejski kl. I – III:

II miejsce – Łucja Adolf – kl. I e Szkoła Podstawowa nr 1

III miejsce - Maria Cudna – kl. I e Szkoła Podstawowa nr 1

Wyróżnienie: Eliza Reda – kl. I c Szkoła Podstawowa nr 1

 

etap miejski kl. 4-6

1m. Rafał Padzik 5c,

wyróżnienie: Mikołaj Zagórski 5c

9.

Konkurs Plastyczny Nie takie gady straszne – kolorowy świat jaszczurek, kameleonów i węży organizowany przez Centrum Zoologiczno-Wędkarskie w Mińsku Mazowieckim

etap miejski

3m. Karolina Kryńska 6b

10.

Mój Powiat – kraina pełna ekologicznych krajobrazów XIV edycja Konkursu Ekologicznego dla Dzieci i Młodzieży organizowany przez Starostwo Powiatowe w Mińsku Mazowieckim

etap powiatowy

udział: Michał Konowrocki 6a, Maria Goźlińska 4a

11.

Szkolny Konkurs Plastyczny LOGO 100-lecia Szkoły Podstawowej nr 1

kl.4

1m. Magdalena Gołębiewska 4c

2m. Eryk Strąk 4b

3m. Laura Ngo Trong 4c

wyróżnienie Mateusz Kandulski 4c

kl. 5

1m. Kacper Osica 5c

2m. Oskar Szwach 5c

3m. Wiktoria Dyrkacz 5b

wyróżnienia Agata Chodorek 5c, Karolina Płoszaj 5a

kl.6

1m. Marcin Brzozowski 6a

2m. Filip Cudny 6c

3m. Małgorzata Luba 6a

wyróżnienia Adrian Rybak6a, Jakub Krzyżanowski 6c

12.

Powiatowy Konkurs Ortograficzny
organizowany przez GiLO Mińsk Mazowiecki

etap powiatowy

1m. Wiktor Wiergielski 6b

 

KOLEJNY UDANY ROK SZKOLNY

 w ZESPOLE SZKÓŁ MIEJSKICH NR 1  w MIŃSKU MAZOWIECKIM

             Z dniem 1 września 2013 roku Rady Pedagogiczne: Szkoły Podstawowej nr 1 i Gimnazjum Miejskiego nr 1 przyjęły do realizacji wspólny plan pracy. Obowiązek szkolny realizowało 751 uczniów w 30 oddziałach.

Nasza placówka kształci i wychowuje, uczy postaw obywatelskich i przygotowuje dzieci i młodzież do życia w otaczającym świecie. We współczesnej polskiej szkole nie wystarczy nauczać zgodnie z przyjętą przez państwo podstawą programową. Dziś stawia się na szkoły, które wspierają swoich uczniów w rozwijaniu zdolności  i rozbudzaniu zainteresowań i pasji, a przy tym mają pozytywne i przyjazne podejście do uczniów. Szkołą spełniającą te warunki jest nasz Zespół Szkół Miejskich nr 1.

W roku szkolnym 2013/2014 odbyło się wiele konkursów, zawodów i turniejów przygotowanych i przeprowadzonych przez nauczycieli SP1 i GM1. Nasi uczniowie zdobywali również sukcesy w konkurach i zawodach pozaszkolnych

w zakresie dydaktyki:

·        1 miejsce S. Lejman z klasy 6c w VIII Powiatowym Konkursie Ortograficznym dla Szóstoklasistów organizowany przez SP2,

·        1 miejsce S. Lejman z klasy 6c w II Miejskim Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii organizowany przez SP2,

·        1 miejsce drużyny w składzie: M. Radzio 6b, J. Szklanko 6c, B. Gogol 6c, M. Mirosz 6c, R. Kazimierczyk 6a w Wiosennym Turnieju Szóstoklasistów,

·        1 miejsce Patryka Zawady z klasy 2c w VII Ogólnopolskim konkursie plastycznym pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty i Burmistrza Miasta Pyskowice Moja Okolica,

·        1 miejsce K. Czapskiej z klasy 6c, B. Sadurskiego z klasy 5a i A. Wojdy z  klasy 4a w X Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Mikołaju Koperniku i o Astronomii  organizowanym przez SP1,

·        1 miejsce K. Mirosz z klasy 2a w X Wojewódzkim Konkursie Plastycznym o Mikołaju Koperniku i o Astronomii  organizowanym przez SP1 „Księżycowy pejzaż”,

·        1 miejsce w kategorii multimedialnej N. Gryz z klasy 5c w VII Miejskim Konkursie „Cichy Bohater” organizowanym przez GM1,

·        1 miejsce Tomasza Osicy i Jakuba Araszkiewicza z klasy 3b w Powiatowym  Przeglądzie Patriotycznym „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”  organizowanym przez Gminne Centrum Kultury w Mrozach,

·        1 miejsce Katarzyny Olko z klasy 2b w XII Miejskim Konkursie Recytatorskim im. Michaliny Chełmońskiej – Szczepankowskiej organizowanym przez ZSM nr 1 Mińsk Mazowiecki,

·        1 miejsce w kategorii literackiej Marcina Zagórskiego z klasy 2d w VII Miejskim Konkursie „Cichy Bohater” organizowanym przez GM1,

·        1 miejsce Tomasza Osicy z klasy 3b w I Miejskim Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej dla Gimnazjalistów organizowanym przez GM1,

            w zakresie sportu (zawody organizowane przez MSZS i PSZS):

·        II miejsce w mieście, II w powiecie i IV w regionie siedleckim w Mistrzostwach Miasta, Powiatu i regionu w Mini Siatkówce,

·        I miejsce w mieście W Mistrzostwach  Miasta w Łyżwiarstwie ,,Złoty  Krążek”,

·        I miejsce w mieście, I miejsce w powiecie, III miejsce w regionie w piłce nożnej dziewcząt,

·        I miejsce w mieście, I miejsce w powiecie, III miejsce w regionie w piłce koszykowej dziewcząt,

·        I miejsce w mieście, I miejsce w powiecie, IX miejsce w regionie w piłce siatkowej dziewcząt,

·        I miejsce w mieście, 2 miejsce w powiecie, II miejsce w regionie VI na Mazowszu pływanie dziewcząt sztafeta 6x25,

·        I miejsce w mieście, I miejsce w powiecie, I miejsce w regionie VIII na Mazowszu w dwuboju nowoczesnym dziewcząt,

·        I miejsce w mieście, I miejsce w powiecie, II miejsce w regionie VII na Mazowszu w dwuboju nowoczesnym chłopców,

·        I miejsce w mieście, I miejsce w powiecie, VIII miejsce w regionie w sztafecie olimpijskiej klas trzecich,

·        I miejsce w mieście, II miejsce w powiecie, VIII miejsce w regionie w sztafecie olimpijskiej klas trzecich,

·        I miejsce w piłce koszykowej o Puchar Starosty Mińskiego,

·        I miejsce w piłce nożnej o Puchar Starosty Mińskiego,

oraz

·        I miejsce w mieście, I miejsce w powiecie, II miejsce na Mazowszu w piłce nożnej w turnieju Coca Cola Cup.

 

            GM1 jest Szkołą Odkrywców Talentów. Szkoła została doceniona przede wszystkim za wdrażane od lat innowacje pedagogiczne oraz za bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych, podczas których gimnazjaliści mają okazję rozwijać swoje zainteresowania i pasje. W roku szkolnym 2013/14 wdrażano innowacje pedagogiczne dofinansowywane przez organ prowadzący: klasa 3a – język angielski, klasa 3b – wychowanie fizyczne.

            SP1 i GM1 w minionym roku szkolnym brały udział w ogólnopolskich programach społecznych, profilaktycznych i edukacyjno – zdrowotnych tj. Lepsza szkoła, Trzymaj formę, Jestem Kibicem przez duże K, Siatkarski Ośrodek Szkolny.

            W ZSM nr 1 zorganizowano:

- Halowe Turnieje Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSM nr 1 pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki dla chłopców rocznik 1999 i dla chłopców rocznik 2000, 2001,

- V Powiatowy Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów,

- VII Miejski Konkurs „Cichy Bohater”,

- I Miejski Festiwal Piosenki Obcojęzycznej dla Gimnazjalistów,

- III Konkurs Ekologiczny EKOŻACZEK i EKOŻAK,

- X Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Życiu i Pracy Mikołaja Kopernika,

- V Powiatowy Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Prozy dla Uczniów Szkół Podstawowych,

- VII Powiatowy Konkurs Wiedzy dla Szkół Podstawowych OMNIBUS 2014.

Sukces szkoły w dużej mierze zależy od dobrej współpracy wszystkich jej podmiotów: uczniów, nauczycieli i rodziców. Dobry klimat i atmosfera pracy w ZSM nr 1 sprzyjają zaangażowaniu i aktywności nie tylko kadry nauczycielskiej, rodziców, ale też samych uczniów.

Więcej na temat bieżącej pracy SP1 i GM1 na naszych stronach internetowych:

www.sp1kopernik.pl

www.gm1minskmazowiecki.szkolnastrona.pl

opracowała Iwona Dróżdż

wicedyrektor ZSM1

II SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

KONKURSY SZKOLNE i POZASZKOLNE SP1

lp.
nazwa
zwycięzcy
opiekun/
organizator/
koordynator
1.
X Wojewódzki Konkurs Literacki „Moja przygoda pod gwiazdami” organizowany przez SP1
etap wojewódzki:
2 miejsce Julia Szklanko  6c
p. A. Wodzińska,
p. M. Nowicka
p. M. Sokołowska,
p. B. Polkowska,
p. M. Szczęsna
2.
X Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Mikołaju Koperniku i o Astronomii  organizowany przez SP1
etap wojewódzki:
1 miejsce  K. Czapska 6c, B. Sadurski  5a,
A. Wojda 4a
p. A. Wodzińska,
p. M. Nowicka
p. M. Sokołowska,
p. B. Polkowska,
p. M. Szczęsna
3.
X Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Księżycowy pejzaż”
etap wojewódzki:
klasy 1-3
1 miejsce K. Mirosz 2a
3 miejsce  Ptasiński 2b
klasy 4 - 6
2 miejsce Julia Szklanko  6c
p. A. Wodzińska,
p. M. Nowicka
p. M. Sokołowska,
p. B. Polkowska,
p. M. Szczęsna
 
4.
VII Miejski Konkurs „Cichy Bohater” organizowany przez GM1
etap miejski:
KATEGORIA MULTIMEDIALNA
I MIEJSCE – Natalia Gryz 5c
p. H. Wielgołaska
5.
V Powiatowy Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Prozy dla Uczniów Szkół Podstawowych
etap powiatowy:
klasy 1 – 3
kategoria poezja
2 miejsce Maria Rucińska
p. E. Gajda,
p. A. Wodzińska,
p. B. Jerzak
p. K. Woźnica
p. B. Polkowska,
p. M. Szczęsna
6.
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” organizowany przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych z Torunia
etap międzynarodowy:
wyróżnienie K. Czapska 6c, M. Pióro 4c
p. M. Sokołowska,
p. E. Kowalczyk
7.
VII Powiatowy Konkurs Wiedzy dla Szkół Podstawowych OMNIBUS 2014 organizowany przez SP1
kategoria klasy 4-6
etap powiatowy:
III m. K. Czapska 6c
p. A. Wodzińska,
p. M. Nowicka
p. B. Polkowska,
p. M. Szczęsna
p. M. Sokołowska,
8.
 
Ogólnopolski  Konkurs Tomik Literacki Młodych Autorów o tematyce przyrodniczej organizowany przez Zespół Szkół w Izabelinie
etap wojewódzki:
wyróżnienie edytorskie N. Kulewska 6c, S. Lejman 6c, M. Pióro 4c
wyróżnienie literackie R. Padzik 4c
p. A. Wasąnik
p. M. Szczęsna
 
9.
VII Powiatowy Konkurs Wiedzy „Z mitologią za pan brat” organizowany przez SP w Kałuszynie
etap powiatowy
udział: K. Czapska 6c
 
p. A. Wasążnik
p. M. Szczęsna
 
10.
VIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla Szóstoklasistów organizowany przez SP2
etap powiatowy:
1 miejsce Sara Lejman 6c
p. A. Wasążnik
p. M. Szczęsna
 
11.
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus  Matematyka - Oxford organizowana przez Amercom Poznań
laureaci pierwszego stopnia z wyróżnieniem: K. Czapska 6c, M. Pióro 4c
laureaci pierwszego stopnia: M. Brzozowski 5a, S. Wiecierzański 3a
laureaci drugiego  stopnia: B. Gogol 6c, M. Kolb 6c, W. Wiergielski 5b
laureat trzeciego stopnia:
F. Cudny 5c
laureaci czwartego  stopnia: Ł. Dynowski 5c, D. Złotkowska 4a
p. M. Sokołowska,
p. E. Kowalczyk
12.
XII Powiatowy Konkurs Matematyczny dla Uczniów Klas 4 -6 Szkół Podstawowych  organizowany przez SP6
etap powiatowy
wyróżnienie M. Mirosz 6c
udział: K. Czapska 6c, B. Gogol 6c, P. Reda 6b, W. Wiergielski 5b
p. M. Sokołowska,
p. E. Kowalczyk
13.
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus  Biologia organizowana przez Amercom Poznań
udział:
K. Czapska 6c, S. Lejman 6c, W. Kacprzak 5c
p. M. Chodorek
14.
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus  Historia organizowana przez Amercom Poznań
laureaci  drugiego stopnia:
K. Czapska 6c, F. Cudny 5c
 
p. M. Nowicka
 
15.
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus. Polonica organizowana przez Amermcom Poznań
laureat czwartego stopnia M. Brzozowski 5a,
laureaci piątego stopnia K. Kowalczyk 4c, W. Wiergielski 5b, K. Czapska 6c,
p. M. Tunicka,
p. I. Rojek
16.
Regionalny  Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”  organizowany przez Mazowieckie centrum Kultury i Sztuki
etap miejski
udział: M. Lisiecka 4b, R. Padzik 4c
p. M. Szczęsna
p. A. Wasążnik
17.
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Z ortografią za pan brat” organizowany przez SP6
etap powiatowy:
1 miejsce  S. Lejman 6c,
p. A. Wasążnik
p. M. Szczęsna
 
18.
II Miejski Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii organizowany przez SP2
etap miejski:
1 miejsce Sara Lejman 6c
3 miejsce M. Kolb 6c
p. M. Tunicka,
p. I. Rojek
19.
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Język Angielski organizowana przez Amercom Poznań
laureaci pierwszego stopnia z wyróżnieniem: M. Brzozowski 5a
laureaci trzeciego stopnia M. Kolb 6c
laureaci czwartego stopnia S. Lejman 6c, J. Krusiewicz 4c
p. M. Tunicka,
p. I. Rojek
20.
II Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego  organizowany przez SP6
etap powiatowy
1 miejsce Sara Lejman 6c
3 miejsce M. Kolb 6c
p. M. Tunicka,
p. I. Rojek
21.
Miejski Konkurs Plastyczny „Moja Rodzina” organizowany przez MOPS
wyróżnienie: D. Złotkowska 4a
p. A. Kaczmarczyk
22.
Mazowiecki Konkurs Edukacyjny na Krzyżówkę Przyrodniczą organizowany przez Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie
Etap wojewódzki
Wyróżnienie w kategorii klas 4-6:
K. Czapska 6c, K. Grzenda 6c, M. Kolb 6c, P. Komorowski 6c, P. Szostak 6c, A. Łukowska 6a, K. Szewczak 6a, R. Kazimierczak 6a, J. Pustoła 6a, K. Mielnik 6a
p. M. Chodorek
23.
VI Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny KLIO 2014  organizowany przez Centrum Edukacji Historycznej KLIO
10 miejsce w kraju K. Czapska 6c
p. A. Wasąnik
p. M. Szczęsna
 
24.
Wiosenny Turniej Szóstoklasistów
etap miejski
1 miejsce drużyna w składzie: M. Radzio 6b, J. Szklanko 6c, B. Gogol 6c, M. Mirosz 6c, R. Kazimierczyk 6a
p. M. Nowicka
 
25.
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny organizowany przez Międzynarodowe Gimnazjum nr 51 i LO Meridan oraz Vistula Uniwersity w Warszawie
udział:
M. Pióro 4c 179m. / 500, K. Czapska 6c 45m. /500
p. M. Sokołowska,
p. E. Kowalczyk
26.
VII Powiatowy Konkurs Historyczny (Plastyczny) organizowany przez SP6 Legendy Warszawy, Plac Zamkowy i Kolumna Zygmunta
wyróżnienie
J. Szklanko 6c
p. M. Nowicka
 
27.
VII Powiatowy Konkurs Historyczny organizowany przez SP6 Wazowie na tronie polskim
3 miejsce
S. Lejman 6c
p. M. Nowicka
 
28.
Szkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu organizowany przez Szkolne Koło PCK
klasy szóste:
1 miejsce B. Piwowar 6b
klasy piąte:
1 miejsce K. Brzozowska 5a, P. Rasin 5c
klasy czwarte:
1 miejsce W. Dyrkacz 4b
p. E. Kowalczyk
p. M. Chodorek
p. I. Rojek
29.
Szkolny Konkurs Plastyczny Z Bolkiem i Lolkiem dbam o ekologię i zdrowie
1 miejsce M. Torasiuk 0b
2 miejsce M. Ptasiński 2a, M. Dworzyński 1a
3 miejsce E. Majewski 0b, N. Zaborowska 1a
p. N. Pielasa,
p. A. Sadurska
30.
Szkolny Konkurs Mam Talent
reprezentacje z każdej klasy 0-3
p. N. Pielasa,
p. K. Woźnica
31.
VII Ogólnopolski konkurs plastyczny pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty i Burmistrza Miasta Pyskowice Moja Okolica
etap ogólnopolski
1 miejsce Patryk Zawada 2c
p. S. Ptaszyńska
32.
XI Powiatowy  Konkurs Ortograficzny
etap powiatowy udział:
klasy drugie- J. Olkowicz, M. Michalak, W. Gadaj, O. Zielińska
klasy trzecie- W. Belkiewicz, A. Potiuk, Z. Sznajder, M. Gołębiewska, W. Lapińska, M. Saganowska, A. Szmarowska, A. Śledziewski,
p. N. Pielasa,
J. Banachowska,
I. Glinka

ZAWODY SPORTOWE SZKOLNE i POZASZKOLNE  SP1

lp.

nazwa

zwycięzcy

opiekun/

organizator/

koordynator

1.

Mistrzostwa Miasta  i Powiatu w Dwa Ognie organizowane przez MSZS i PSZS

II miejsce w mieście

drużyna: Bieńkowski Filip  4b, Breś Piotr 4b, Rękawek Patryk 4b, Osica Kacper  4c, Padzik Rafał 4c, Pałdyna Jakub 4c, Zagórski Mikołaj 4c, Ciuba Paweł  5b

p. G. Cyran

 

2.

Mistrzostwa Miasta, Powiatu i regionu w Mini Siatkówce organizowane przez MSZS i PSZS

chłopcy

II miejsce w mieście, II w powiecie i IV w regionie siedleckim

drużyna: Kacper Miszkurka  6a, Emil Padzik 6a, Rafał Wójcicki 6a, Hubert Zalewski 6a, Jakub Komoń  6c, Przemysław Komorowski 6c, Krzyżanowski Piotr 6c, Jakub Krzyżanowski 5c,  Filip Cudny 5c

dziewczęta

II miejsce w mieście   III miejsce w powiecie

Wiktoria Kondratiuk

 Maja Rozparzyńska

Agata Wojciechowska

Julia Szklanko

Karolina Płochocka

Anita Mówińska

Wanessa Kłoszewska

Weronika Rudzka

Natalia Wawrzyniak

p. G. Cyran

p. D. Budzikur

 

3.

Mistrzostwa Miasta w ,,Złotym Krążku”

I miejsce w mieście

drużyna: Kacper Miszkurka  6a, Patryk Stańczuk 6a, Rafał Wójcicki  6b, Szymon Komuda 6b, Mateusz Kosakowski  6c

p. G. Cyran

4.

Indywidualne i sztafetowe zawody w pływaniu – Mistrzostwa Miasta, Powiatu i Regionu

IV miejsce w powiecie w pływaniu indywidualnym dziewcząt – Weronika Rudzka

p. D. Budzikur

 

5.

Mistrzostwa Miasta  i Powiatu w czwórboju LA organizowane przez MSZS i PSZS

I miejsce w mieście I w powiecie

Rozparzyńska Maja

Kłoszewska Wanessa

Kondratiuk Wiktoria

Szklanko Julia

Wojciechowska Agata

Płochocka Karolina

p. D. Budzikur

 

6.

Mistrzostwa Miasta  i Powiatu w Unihoceju organizowane przez MSZS i PSZS

I miejsce w mieście

Wiktoria Kondratiuk  VIc

Maja Rozparzyńska  Via

Agata Wojciechowska VIc

Ania Niedziałek VIc

Karolina Płochocka VIc

Anita Mówińska VIb

Magdalena Radzio VIb

Weronika Rudzka Va

p. D. Budzikur

 

7.

Mistrzostwach Miasta w Błękitnej Sztafecie

II miejsce w mieście

Natalia Wawrzyniak

Wiktoria Kondratiuk

Magdalena Radzio

Karolina Brzozowska

Oliwia Tomaszewska

p. D. Budzikur

 

8.

Olimpiada Sportowa dla Przedszkolaków

I miejsce w mieście – oddziały zerowe

p. Kluczek, Kosut, p. Jerzak


Podsumowania II semestru 2012/2013

Najlepsze wyniki uczniów klas IV-VI na koniec roku szkolnego 2012/2013

Konkursy szkolne i pozaszkolne w II semestrze

Zawody sportowe szkolne i pozaszkolne w II semestrze

Przodownicy nauki z klas IV-VI - wyniki na koniec roku szkolnego 2012/2013

6a

Górski Karol 5,75
Godlewska Oliwia 5,33
Pachulska Zofia 5,17
Warmińska Magdalena 5,17
Gielo Natalia 5,0
Maciejewicz Wiktoria 5,0
Szafiańska Marta 5,0
Korczyk Marta 4,75

6b

Bartkiewicz Anna 5,73
Ratyńska Alicja 5,18
Bielicka Wiktoria 5,18
Szopa Milena 5,0
Rosa Ewa 4,91
Wójcicka Natalia 4,82

6c

Niewiadomska Karolina 5,42
Postolska Natalia 5,17
Gołębiowska Oliwia 5,08
Olkowicz Marta 4,83
 

5a

Sosnowska Klara 5,55
Szewczak Klaudia 5,27
Łukowska Agnieszka 5,09
Pustoła Julia 4,91
 

5b

Gruba Dorota 5,18
Piwowar Błażej 5,18
Tomaszewska Oliwia 5,0
Płoszaj Weronika 4,82
Radzio Magdalena 4,82

5c

Czapska Katarzyna 5,82
Szklanko Julia
Lejman Sara 5,8
Kolb Michał 5,64
Grzenda Katarzyna 5,09
Komoń Jakub 5,0
Mirosz Maksymilian 4,82

4a

Brzozowski Marcin 5,45
Sadurski Bartłomiej 5,09
Nowicki Piotr 5,0
Rudzka Weronika 5,0
Brzozowska Karolina 4,91
Parol Weronika 4,91
Aleksandrowicz Weronika 4,82
Rybak Adrian 4,82
Wawrzyniak Natalia 4,82

4b

Luba Małgorzata 4,91
Luba Justyna 4,82

4c

Kacprzak Weronika 5,09
Cudny Filip 5,0
Krzyżanowski Jakub 4,82


Podsumowania I semestru 2012/2013

Średnie ocen cząstkowych w oddziałach

Konkursy szkolne i pozaszkolne w I semestrze

6a

Górski Karol  5,46

Godlewska Oliwia  5,08

Gielo Natalia   4,92

Szafiańska Marta  4,83

Warmińska Magdalena   4,75

Maciejewicz Wiktoria   4,75

Pachulska Zofia   4,75

6b

Bartkiewicz Anna   5,33

Ratyńska Alicja   5

Szopa Milena   4,92

Bielicka Wiktoria   4,75

 

6c

Niewiadomska Karolina   5,17

Postolska Natalia   4,83

 

5a

Sosnowska Klara   5,27

Pustoła Julia   4,91

Łukowska Agnieszka   4,82

Szewczak Klaudia   4,82

5b

Piwowar Błażej   4,91

Gruba Dorota   4,82

5c

Lejman Sara   5,5

Szklanko Julia   5,36

Czapska Katarzyna   5,27

Kolb Michał   5,27

Grzenda Katarzyna   4,82

Mirosz Maksymilian   4,82

4a

Brzozowski Marcin   5,18

Rudzka Weronika   4,91

Nowicki Piotr   4,82

Parol Weronika   4,82

Sadurski Bartłomiej   4,82

4b

Wiergielski Wiktor   5,09

Luba Justyna   4,91

Luba Małgorzata   4,91

Polkowski Oskar   4,9

4c

Kacprzak Weronika   5

Bednarek Marta   4,82

Fanselow Jakub   4,82

Rasin Patrycja   4,82


Przodownicy nauki z klas IV-VI - wyniki na koniec roku szkolnego 2011/2012

ROK SZKOLNY 2011/2012
Klasa
4A
4B
4C
5A
5B
5C
6A
6B
6C
Średnia
ocen
4,10
4,39
4,65
4,34
4,38
3,90
4,69
3,94
3,96
KL. IVA
5,45 Klara Sosnowska
5,27 Agnieszka Łukowska
5,27 Klaudia Szewczak
5,09 Julia Pustoła
4,91 Martyna Kowalczyk

 

KL. IVB
5,09 Dorota Gruba
5,09 Oliwia Tomaszewska
4,82 Weronika Płoszaj
4,82 Magdalena Radzio
4,82 Piotr Reda
4,82 Hubert Zalewski
KL. IVC
5,64 Katarzyna Czapska
5,64 Julia Szklanko
5,55 Sara Lejman
5,36 Michał Kolb
5,27 Katarzyna Grzenda
5,10 Natalia Kulewska
5,00 Jakub Komoń
5,00 Maksymilian Mirosz
4,91 Bartosz Gogol
4,91 Piotr Szostak
4,82 Przemysław Bujalski
4,82 Przemysław Komorowski
KL. VA

6,00 Karol Górski

5,54 Natalia Polit

5,45 Oliwia Godlewska

5,27 Wiktoria Maciejewicz

5,27 Zofia Pachulska

5,18 Marta Korczyk

5,18 Marta Szafiańska

5,18 Magdalena Warmińska

5,00 Natalia Gielo

4,90 Monika Melańczuk

 

KL. VB

5,45 Anna Bartkiewicz

5,27 Alicja Ratyńska

5,18 Kacper Szelest

5,00 Wiktoria Bielicka

4,91 Ewa Rosa

4,91 Milena Szopa

4,91 Olga Obrębska

 

KL. VC

5,45 Natalia Postolska

5,09 Karolina Niewiadomska

5,00 Oliwia Gołębiowska

4,82 Marta Olkowicz

KL. VIA
5,83 Julia Antosiewicz
5,75 Kaja Linosz
5,75 Maja Linosz
5,50 Olaf Kamiński
5,42 Antoni Zagórski
5,33 Joanna Gusiew
5,33 Magdalena Płoszaj
5,33 Weronika Dyrkacz
5,00 Magdalena Popis
4,92 Małgorzata Krzewska
4,92 Aleksandra Reda
4,75 Patrycja Mastalerz
KL. VIB
5,08 Marta Mąka
4,83 Aleksandra Mąka
4,83 Magdalena Sasin
 
KL. VIC
5,50 Łukasz Zagórski
5,33 Marcin Zagórski
5,09 Sara Kaczmarek
5,00 Kamila Młynarska
5,00 Weronika Owczarczyk
4,82 Paulina Bolek
4,82 Michał Malka
4,75 Natalia Jeziórska

Przodownicy nauki z klas IV-VI - wyniki na koniec roku szkolnego 2010/2011

Klasa IVA

5,36 Natalia Gielo

5,36 Wiktoria Maciejewicz

5,45 Oliwia Godlewska

5,45 Karol Górski

5,27 Zofia Pachulska

5,18 Marta Korczyk

5,00 Marta Szafiańska

4,91 Magdalena Warmińska

4,82 Natalia Polit

 

Klasa IVB

5,75 Anna Bartkiewicz

5,60 Kacper Szelest

5,27 Alicja Ratyńska

5,27 Milena Szopa

4,90 Zuzanna Banasiewicz

4,90 Ewa Rosa

4,90 Wiktoria Bielicka

 

Klasa IVC

5,45 Karolina Niewiadomska

5,27 Natalia Postolska

4,82 Oliwia Gołębiowska

 

 

Klasa VA
5,82 Julia Antosiewicz
5,82 Kaja Linosz
5,82 Maja Linosz
5,55 Magdalena Popis
5,45 Olaf Kamiński
5,36 Joanna Gusiew
5,36 Antoni Zagórski
5,27 Weronika Dyrkacz
5,00 Magdalena Płoszaj
4,90 Patrycja Mastalerz
4,81 Aleksandra Reda
4,81 Małgorzata Krzewska
 
Klasa VB
5,09 Magdalena Sasin
5,00 Patryk Niemyski
4,90 Marta Mąka
 
Klasa VC
5,64 Marcin Zagórski
5,64 Łukasz Zagórski
5,50 Sara Kaczmarek
5,45 Kamila Młynarska
5,20 Połoz Maria
5,18 Weronika Owczarczyk
5,04 Paulina Bolek
5,00 Michał Malka
4,82 Natalia Jeziórska
 
Klasa VIA
5,91 Oliwia Lulko
5,75 Aleksandra Wieczorek
5,67 Maciej Szmidt
5,50 Dominika Pałdna
5,42 Paulina Bystrzycka
5,42 Paulina Malinowska
5,17 Izabela Kurek
5,17 Bartłomiej Szczepankowski
5,08 Cezary Radzimiński
5,00 Maciej Cetra
4,83 Krzysztof Brąblik
4,83 Kamil Zawadka
4,83 Kamila Płochocka
4,75 Bartłomiej Daszkowski
Klasa VIB
5,00 Natalia Kuć
5,00 Dominik Kalinowski
4,83 Kalina Bartnicka
4,83 Jakub Suchaniak
4,75 Rafał Błażejczyk
4,75 Sebastian Chłopik

 

ROK SZKOLNY 2010/2011
Klasa
4A
4B
4C
5A
5B
5C
6A
6B
Średnia
ocen
4,38
4,48
4,00
4,71
4,04
4,26
4,63
3,97

Przodownicy nauki z klas IV-VI (wyniki na koniec roku szkolnego 2009/2010)

KL. IVA
5,82 Magdalena Gajda
5,72 Kaja Linosz
5,72 Magdalena Popis
5,64 Julia Antosiewicz
5,64 Maja Linosz 
5,36 Weronika Dyrkacz
5,27 Joanna Gusiew
5,27 Olaf Kamiński
5,18 Aleksandra Reda
5,18 Antoni Zagórski
5,09 Patrycja Mastalerz
5,09 Magdalena Płoszaj
5,00 Małgorzata Krzewska
4,90 Patryk Niemyjski
4,82 Weronika Kłoszewska
KL. IVB
5,00 Zofia Piotrowska
4,90 Wiktoria Bartoń
4,90 Mikołaj Gryz
4,90 Magdalena Sasin
4,81 Aleksandra Mąka 1
4,81 Marta Mąka
 
KL. IVC
5,40 Sara Kaczmarek
5,36 Marcin Zagórski
4,27 Łukasz Zagórski
5,18 Kamila Młynarska
5,00 Michał Malka
4,91 Wiktoria Klarecka
4,91 Paulina Bolek
4,82 Natalia Jeziórska
4,82 Jan Kądziela
4,82 Weronika Owczarczyk
KL. VA
5,91 Oliwia Lulko
5,64 Aleksandra Wieczorek
5,40 Maciej Szmidt
5,18 Paulina Bystrzycka
5,18 Maciej Cetra
5,09 Dominika Pałdna
5,09 Cezary Radzimiński
5,00 Izabela Kurek
5,00 Paulina Malinowska
5,00 Kamil Zawadka
4,82 Krzysztof Brąblik
4,82 Bartłomiej Szczepankowski
KL. VB
5,18 Natalia Kuć
5,00 Dominik Kalinowski
4,91 Kalina Bartnicka
4,91 Jakub Suchaniak
4,91 Rafał Błażejczyk
KL. VIA
5,75 Ewa Łygas
5,67 Weronika Krzyżanowska
5,58 Paulina Komorowska
5,58 Ewelina Książek
5,40 Natan Majewski
5,17 Martyna Rojek
5,17 Patrycja Szostak
5,08 Martyna Maliszewska
5,00 Klaudia Szelest
4,92 Bartłomiej Kowalczyk
4,83 Olga Konowrocka
KL. VIB
5,50 Michał Papiewski
5,50 Kinga Warmińska
5,17 Katarzyna Bereda
5,17 Paulina Potacka
5,00 Natalia Kurdej
5,00 Zuzanna Zielińska
4,75 Konrad Łopiński
4,75 Stasiak Lena
KL. VIC
5,72 Damian Szubiński
5,58 Marta Górnik
5,33 Joanna Wróblewska
5,16 Joanna Duszyńska
5,00 Patrycja Klimkowska
5,00 Magdalena Płusa
4,83 Magdalena Nowak
4,81 Jolanta Markowska

do góry

 

Strona główna Dziennik elektroniczny Plan lekcji Dokumenty Mistrz wychowania Pedagog i psycholog Wydarzenia 2017/2018 Wydarzenia 2016/2017 Konkursy Bezpieczna szkoła Owoce w szkole Osiągnięcia Rekrutacja 2016/2017 Jubileusz 100-lecie "Moja przyszłość" Stow. "Dwie Jedynki" Kapitał Ludzki Koła zainteresowań Rada rodziców Samorząd Hymn szkoły Sześciolatek w szkole Tablica ogłoszeń Budowa i remont Historia szkoły Biblioteka

Ostatnia aktualizacja tej witryny 02-03-17