Mistrz wychowania

trwa od 14 marca od  godz. 8.00 do 31 marca do godz. 15.00

Zapraszamy do zalogowania się na stronie rekrutacji

www.minskmaz.formico.pl

Wszystkie niezbędne informacje oraz dokumentacja znajdują się na stronie Urzędu Miasta

Elektroniczny nabór do klas pierwszych szkół podstawowych

trwa od 1 kwietnia 2016 r. od godz. 8.00 do 22 kwietnia 2016 r. do godz. 15.00

Zapraszamy do zalogowania się na stronie rekrutacji

www.minskmaz.elemento.pl

20.02.2016 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaj Kopernika w Mińsku Mazowieckim został zorganizowany Dzień Otwarty dla przedszkolaków i ich rodziców, które od września tego roku rozpoczną roczne przygotowanie do nauki w szkole.

Na przywitanie dzieci zostały poczęstowane oryginalnymi toruńskimi pierniczkami. Krótkim przemówieniem, spotkanie rozpoczął pan dyrektor Tomasz Ciechański. Zapewnił rodziców, że nasza placówka spełnia niezbędne warunki, by dzieci uczyły się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Następnie zespól nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i panie z oddziału przedszkolnego przygotowały dla gości pokaz małych talentów.  Na scenie dzieci tańczyły w grupach różne układy oraz chłopiec zagrał na akordeonie.  Dzięki temu przybyłe dzieci ośmieliły się i licznie wzięły udział w zabawach ruchowych.

Kolejnym etapem zapoznania się ze szkołą było przejście do sal lekcyjnych. Tam na dzieci czekała moc niespodzianek. Każda sala oferowała coś innego: warsztaty z masą solną, wyklejanki piaskowe, origami, a na koniec dzieci mogły wymalować sobie buźki. W tym czasie rodzice oglądali sale i zadawali pytania nauczycielom.

Dziękujemy rodzicom za tak liczne przybycie. Mamy nadzieję, że uzyskane informacje pomogły rozwiać wszelkie wątpliwości w związku z przeniesieniem oddziałów przedszkolnych do szkół.

Strona główna Dziennik elektroniczny Plan lekcji Dokumenty Mistrz wychowania Pedagog i psycholog Wydarzenia 2017/2018 Wydarzenia 2016/2017 Konkursy Bezpieczna szkoła Owoce w szkole Osiągnięcia Rekrutacja 2016/2017 Jubileusz 100-lecie "Moja przyszłość" Stow. "Dwie Jedynki" Kapitał Ludzki Koła zainteresowań Rada rodziców Samorząd Hymn szkoły Sześciolatek w szkole Tablica ogłoszeń Budowa i remont Historia szkoły Biblioteka

Ostatnia aktualizacja tej witryny 02-03-17