Administrator
Odsłony: 175

Messenger creation 7d716ad4 2b03 4836 a58f 0ac5c738b616W dniu 20.05.2024 r. delegacja uczniów z klas 5, 6, 7 i 8 miała niebywałą okazję zwiedzić Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki.

Uczniowie zostali powitani w sali konferencyjnej przez pierwszego zastępcę burmistrza pana Roberta Smugę oraz kierownik zespółu ds. strategii i pozyskiwania funduszy panią Annę Komudę, następnie odwiedzili:

 - sekretariat burmistrza,

- Urząd Stanu Cywilnego,

- Referat Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych,

- Wydział Gospodarki Komunalnej,

- Wydział Inwestycji i Rozwoju Miasta,

- Wydział Promocji, Kultury i Sportu,

- punkt informacji.

 

Podczas wizyty uczniowie zostali zaznajomieni, po krótce, z zadaniami odwiedzanych wydziałów, m.in. dowiedzieli się, gdzie rodzice otrzymali ich numery PESEL i jakie dokumenty trzeba złożyć, aby otrzymać dowód osobisty. Mieli też okazję przymierzyć łańcuch ceremonialny naczelnika Urzędu Stanu Cywilnego!

A wszystko to, dzięki inicjatywie Młodzieżowej Rady Miasta! Dziękujemy za zaproszenie!