Danuta Wróblewska
Odsłony: 122
f2954263 4edd 46b7 ba4f 54040de22fd1Dnia 21 maja 2024 r. uczniowie klasy 1a odwiedzili Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mińsku Mazowieckim. Zwiedzając placówkę, mieli możliwość w poszczególnych pracowniach, poznać różne zawody i ich atrybuty. Wzięli udział w niesamowitych warsztatach stolarskich, podczas których pod kierownictwem nauczyciela zawodu pana Zbigniewa Sudo nauczyli się podstaw obróbki drewna oraz samodzielnie wykonali drewniane łóżeczka, miecze i tarcze. W pracowni budowlanej uczyli się aranżować wnętrza i tapetować ściany, co było świetną okazją do rozwijania ich kreatywności i zdolności manualnych. Poznali także pracę krawcowej i kucharza. Podczas pobytu w CKZiU pierwszoklasiści nie tylko zdobyli nowe umiejętności, ale też świetnie się bawili i pracowali w zespole. W drodze powrotnej do szkoły uczniowie relaksowali się na placu zabaw w parku miejskim.
Wielkie brawa dla wszystkich uczestników i podziękowania dla prowadzących za fantastyczny dzień pełen nauki i zabawy!