Administrator
Odsłony: 200
1 1
Dnia 21 maja 2024 r. w naszej szkole odbyła się już XV edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy OMNIBUS dla klas I-III. Gościliśmy uczniów z 25 szkół powiatu mińskiego. Turniej składał się z czterech etapów: testu wiedzy, pytań otwartych dotyczących różnych dziedzin nauki (języka polskiego, matematyki, przyrody, wiedzy o Polsce i sportu),  zagadek literackich, rundy muzycznej.
W czasie przerwy do dyspozycji gości była kawiarenka, która umiliła oczekiwanie na ogłoszenie wyników.
A oto laureaci tegorocznej edycji:
 
I miejsce Tymon Śliwowski 🥇 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Mińsku Mazowieckim
II miejsce Jan Sobótka 🥈– Szkoła Podstawowa w Jakubowie
III miejsce Rafał Biszkowiecki 🥉– Szkoła Podstawowa w Mariance
Paweł Soszyński 🥉- Szkoła Podstawowa w Siennicy
Wyróżnienia:
Natalia Zagórska 🏅– Szkoła Podstawowa nr 3 w Mińsku Mazowieckim
Lena Świątek 🏅– Szkoła Podstawowa w Latowiczu
Rafał Majszyk 🏅– Szkoła Podstawowa w Dębe Wielkim
Jan Ruszkowski 🏅– Szkoła Podstawowa w Brzezinach
 
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe upominki i dyplomy, a laureaci nagrody ufundowane przez Szkołę Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim oraz Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1. Dodatkowo zwycięzca konkursu otrzymał wspaniałą statuetkę Omnibus 2024 🏆.
Dziękujemy wszystkim konkursowiczom za obecność i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji!