Danuta Wróblewska i Ewa Zagórska
Odsłony: 49

20240524 125642Spotkanie autorskie z panią Magdaleną Bernat-Protaziuk

       24 maja 2024 r. uczniowie klas 1a i 2c uczestniczyli w spotkaniu z panią Magdaleną Bernat-Protaziuk, autorką książki „Stworzaki poznają zwierzaki”. Oczywiście, wraz z pisarką, zagościły w klasie również mądre STWORZAKI :) Podczas wspólnej zabawy, w przemiłej atmosferze, dzieci poznały wiersze i ciekawostki o zwierzętach, dowiedziały się, dlaczego warto czytać książki, miały też okazję pochwalić się przed gościem swoimi pasjami i zainteresowaniami. Wspólnie z autorką rozwiązywały kreatywne zadania i zagadki, a także zatańczyły hawajski taniec. Jednak największą atrakcją i przyjemnością była możliwość wysłuchania fragmentów książki „Stworzaki poznają zwierzaki” w interpretacji samej pisarki.

         Spotkanie było niezwykle inspirujące, ciekawe, pełne ciepła, radości i pozytywnej energii. Zakończyło się wpisywaniem dedykacji do zakupionych przez dzieci książek. Gorąco dziękujemy pani Magdalenie za tak mile spędzony czas. Czekamy na kolejne, równie wspaniałe książki.