Ewa Zagórska
Odsłony: 38

20240620 DSC2049 1

„Mama” i „Tata” to chyba dwa najpiękniejsze dla dziecka słowa, bo symbolizują dwie najważniejsze dla niego osoby na świecie. Dlatego też uczniowie klasy 2c postanowili uczcić obchodzone w maju i w czerwcu rodzicielskie święta, przygotowując przedstawienie. W programie były wiersze, śpiewy i układy choreograficzne, a wszystko w ramach pełnej humoru „Gali Top Rodzice 2024”. Scenariusz przedstawienia oparty był na wybieraniu najlepszego rodzica w różnych kategoriach: Mama SIŁACZKA, Tata OGARNIACZ, Rodzic MULTIZADANIOWIEC. W nominowanych do nagrody dorosłych wcieliły się oczywiście dzieci przebrane w odpowiednie stroje i wyposażone w rekwizyty. Jak się okazało, na „Gali Top Rodzice 2024” nie było przegranych. Wszyscy nominowani zostali nagrodzeni i otrzymali medale. Po zakończeniu występów, młodzi artyści rozeszli się do swoich rodziców, aby obdarować ich własnoręcznie wykonanymi upominkami, a następnie zaprosili do wspólnej muzycznej zabawy w kole. Całość spotkania zwieńczył słodki poczęstunek. Było wesoło i wzruszająco jednocześnie, ale przede wszystkim – bardzo rodzinnie..