Sylwia Osica
Odsłony: 39

000a1fe5 c588 4e7f a069 a70d183bc30f

 Uczniowie klasy 2b ostatnie dwa miesiące przed wakacjami spędzili bardzo aktywnie. Wykonywali wiele prac plastycznych i technicznych, uczestniczyli w różnych zajęciach eksperymentalnych i ruchowych, poznawali zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, a także mieli okazję przenieść się w świat nauki w wirtualnej rzeczywistości przy wykorzystaniu okularów VR. Dzieci z olbrzymią radością brały też udział w przedstawieniu dla rodziców, które zostało zorganizowane z okazji Dnia Rodziny. Dużo emocji zapewniła naszym pociechom wizyta w gospodarstwie pszczelarskim, a wycieczka do piekarni oraz sali zabaw stały się głównymi atrakcjami Dnia Dziecka. Maraton uciech zakończyło wyjście do kina oraz wodne harce na basenie. Ten rok szkolny dobiega już końca, ale po wakacjach wrócimy otwarci na nowe przygody 🙂

W ramach prezentu z okazji Dnia Dziecka, uczniowie klas II B i II D pojechali na wycieczkę do AKADEMII PIEKARZA GRZYBKI w Warszawie. Dzieci obserwowały pracę piekarza, poznając jednocześnie tajemnice i techniki powstawania pieczywa. Miały też okazję same przygotować wypieki. Tuż po warsztatach, wychowankowie pojechali do sali zabaw JUNGLE ACADEMY. Mogli tam uwolnić swoje emocje w magicznym lesie pełnym niespodzianek i dowiedzieć się wielu ciekawostek o Ekwadorze podczas zajęć prowadzonych przez animatorów. Dzieci wróciły zachwycone.