Z ogromną radością informujemy, że uczeń klasy 3b – Ignacy Śnitko – zdobył III miejsce w V Powiatowym Konkursie Matematycznym „Młody Mistrz Sudoku” dla uczniów klas 3.
Konkurs wymagał od uczestników logicznego myślenia, koncentracji oraz umiejętności rozwiązywania zadań matematycznych i łamigłówek sudoku na wysokim poziomie.
Serdecznie gratulujemy Ignacemu osiągniętego sukcesu i życzymy kolejnych wspaniałych wyników
oraz dalszego rozwijania matematycznych pasji!