p. Iwona Glinka
Odsłony: 244

Dnia 7 września uczniowie z klasy 3b i 3d pod opieką p. Beaty Sasin  -Kielczyk,  p. Iwony Glinki i p. Justyny Banachowskiej wybrali się na  wycieczkę do  Puszczy Białowieskiej.  Po drodze zwiedzili Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu, gdzie  oglądali tradycyjne chaty,  wiatrak,  dworek szlachecki i zabytkowy  młyn. Słuchali  opowieści o tradycjach i życiu naszych przodków. W  Pokazowym  Rezerwacie Żubrów spacerowali po obszarze, gdzie znajdują  się zagrody ze zwierzętami. Podziwiali żubry oraz żubronie, a także  wilki, lisy, łosie, jelenie, sarny, dziki i koniki polskie. Na  zakończenie wszyscy zjedli  pyszne kiełbaski upieczone w ognisku.  Pełni wrażeń, z bogatymi doświadczeniami i wiedzą uczniowie wrócili do  Mińska Mazowieckiego.

Ta wspaniała wycieczka była żywą lekcją przyrody.

20210907 102900

 

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych