Monika Kosut
Odsłony: 1084

z1 Dnia 10 grudnia klasy IIC I IIIA wybrały się na wycieczkę do Bombkolandii w  Głęboczycy.

Dzieci dowiedziały  się i zobaczyły, jaką pracę trzeba wykonać by powstała bombka - wydmuchanie szkła palnikiem, przygotowanie bombki szklanej do dekoracji (srebrzenia) oraz końcowe dekorowanie ozdoby. Nastepnie samodzielnie dekorowały swoje bombki oraz gipsowe ozdoby choinkowe. Kolejną atrakcją było spotkanie i rozmowa z prawdziwym Świętym Mikołajem. W czasie wizyty w Bombkolandii wszystkie dzieci spisały swoje złe uczynki na kartkach, które potem wrzuciły do Urządzenia do Mielenia Złych Uczynków. Nie zabrakło także pisania listów do Mikołaja oraz zakupów ozdób świątecznych w sklepiku. To był bardzo udany wyjazd, który przygotował wszystkich do nadchodzących  Świąt Bożego Narodzenia.