p. Anna Sadurska
Odsłony: 1416

IMG 7514

      Dnia 20.01.2020r. dzieci z klas 0b oraz 3d pod opieką wychowawców wystawiły spektakl oparty na baśni Hansa Christiana Andersena pt. ,,Królowa Śniegu”. Zaproszeni goście z mińskich przedszkoli oraz dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych im. Janiny Porazińskiej w Ignacowie dzięki zimowej scenerii zostali wprowadzeni w nastrój baśniowego klimatu. Najmłodsi z zapartym tchem śledzili losy Kaja i Gerdy, by następnie udać się wraz z nią w długą i niebezpieczną podróż do krainy Królowej Śniegu. Baśń H. Ch. Andersena to dzieło ponadczasowe. Uniwersalny przekaz sprawia, że ma ona niezwykłą wartość dla każdego pokolenia. Mimo upływu lat wciąż kształtuje wrażliwość najmłodszych. Uczy jak wielka jest siła oddania i przyjaźni. Udowadnia, że człowiek, który kocha, jest w istocie w stanie osiągnąć wszystko.

     Mamy nadzieję, że przedstawienie na długo zostanie w pamięci naszych miłych gości.