Administrator
Odsłony: 1281

Zasady korzystania z biblioteki

  1. Wypożyczanie książek odbywać się będzie od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 z zachowaniem reżimu sanitarnego.
  2. Uczniowie e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zamawiają potrzebne im książki.
  3. Jeśli książki będą dostępne, zamówienia zostaną zrealizowane następnego dnia roboczego.
  4. Książki przygotowane przez bibliotekarza i opatrzone kartą informacyjną: imię, nazwisko, klasa do której uczęszcza oraz data wypożyczenia będą wyłożone na specjalnym stoliku w bibliotece w dniu przewidywanego odbioru przez czytelnika.
  5. Jeśli zamówione książki przez dwa dni nie zostaną odebrane przez ucznia, zamówienie zostanie anulowane.
  6. Czytelnik oddaje wypożyczone wcześniej książki w torbie foliowej z przyklejoną kartą informacją - imię, nazwisko, klasa do której uczęszcza oraz data zwrotu i zostawia je w wyznaczonym przez bibliotekarza miejscu.