p. Elżbieta Gajda
Odsłony: 6457
Tydzień temu klasy 1d i 3b były na wycieczce w gospodarstwie agroturystycznym "Na końcu wsi" w Brzozówce. Dla uczniów przygotowano wiele atrakcji: szukanie złota, szukanie skarbu w labiryncie, strzelanie z łuku, zabawy na placu zabaw, przeciąganie liny, gra w szachy, wyścigi konne. Następnie odwiedziliśmy zwierzęta i uczyliśmy się doić krowę. Poza tym dzieci dowiedziały się, na czym polega praca pszczelarza, obserwowały pszczoły, mogły poczuć się jak prawdziwi pszczelarze, przymierzając strój oraz próbowali pszczelich wyrobów. Uczestniczyliśmy też w warsztatach artystycznych i namalowaliśmy rysunek konia na pleksie.
Wycieczkę zakończyło ognisko z kiełbaskami. Wszyscy wrócili uśmiechnięci i zadowoleni. 
IMG 20210616 101011 COLLAGEIMG 20210616 111255 COLLAGE

  

Kategoria: