BPolkowska
Kategoria:

mojglos1Nie da się zbudować dzisiejszej i jutrzejszej Europy bez pełnego korzystania z praw przez najmłodszych obywateli.
Konkurs „My Rights, My Voice” organizowany przez Delegaturę UE przy Radzie Europy w Strasburgu przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku 10-17 lat.
Macie okazję opowiedzieć  o tym, jak rozumiecie swoje prawa. Możecie to zrobić na wiele sposobów: za pomocą przemówienia, scenki teatralnej lub musicalowej, rysunku, czy też rzeźby.
Informacje dotyczące inicjatywy znajdują się na stronie.
Zachęcamy do udziału!
Termin nadsyłania prac mija 15 października 2021 r.

Hanna Wielgołaska

ptaszek BRAWO, BRAWO!

Na Konkurs Recytatorski Jednego Wiersza wpłynęło 69 prezentacji. wiersza Juliana Tuwima „Ptasie radio”. Komisja powołana przez organizatora, w składzie: p. Jacek Pacocha, p. Teresa Kowalska, p. Małgorzata Chrościcka  przyznała:

W KATEGORII KLAS I – IV

1 miejsce   -  Julia Padzik SP nr 1 Mińsk Mazowiecki.
                       (opiekun Magdalena Dąbrowa)

W KATEGORII KLAS V – VIII

2 miejsce  -  Agata Łyczkowska   SP nr 1 Mińsk Mazowiecki
                    (opiekun Hanna  Wielgołaska)

Rosną nam aktorki, a ciężka praca się opłaca.

JESTEŚMY Z WAS DUMNI!
GRATULUJEMY!

Czytaj więcej: Znamy wyniki Konkursu Recytatorskiego Jednego Wiersza
Kategoria:

Dna 13 maja chętni uczniowie klas 1-3 wzięli udział w I etapie Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Puchacz Piotr”, którego organiozatorem jest MathRiders. Celem konkursu jest zachęcenie dzieci do podejmowania niestandardowych wyzwań oraz wyławianie talentów matematycznych. W naszej szkole udział wzięło 48 uczniów. Kazdy z nich dostał dyplom pamiętkowy i drobny upominek.   Do etapu II zakwalifikowało się aż 24 uczniów:  klasy I – 7 osób, klasy II – 5 osób, klasy 3 – 12 osób.

Czekamy z niecierpliwością na wyniki konkursu!!!

m1m2m3 1

BPolkowska
Kategoria:

konkursfotograficznyZwiedzasz Polskę? Zrobiłeś piękne zdjęcia?
Weź udział w VI edycji Konkursu Fotograficznego "Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny"

Tematem fotografii powinny być niezwykłe krajobrazy, zabytki i urokliwe miejsca naszej Ojczyzny. Mogą to być miejsca dotąd nieznane lub mniej znane, ale wykonane w niestandardowych ujęciach, prezentujące w ciekawy i niekonwencjonalny sposób ich walory.

Na przesłanie prac nasz czas do dnia 30 września 2021 r.

LINK
Prace należy przesłać drogą elektroniczną za pomocą FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO