Agnieszka Kaczmarczyk i Beata Sasin-Kielczyk

Szkolne Koło Wolontariatu apeluje
Pomóżmy zwierzętom przetrwać nie tylko zimę!

ZwierzakizMinska 2020

Administrator

W dniu 25 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Najwięcej głosów otrzymali, a tym dostali się Samorządu Szkolnego uczniowie:

Przewodniczący - Natalia Zaborowska 8a
Członek      - Jakub Łachniak 7f
Członek      - Sebastian Podrucki 8a
Członek      - Alicja Kropielnicka 6c
Członek      - Olga Wronka 4b

Czytaj więcej: Wybory do Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2020/2021
p. Anna Gizińska i p. Anna Sadurska

kch 01

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie przybyli i wsparli naszą akcję charytatywną. Pragniemy podziękować wszystkim razem i każdemu z osobna za prawdziwy ocean dobroci, życzliwości i hojności. Dziękujemy za super zabawę, świetną atmosferę, za to, że byliście z nami do końca.

Ale przede wszystkim podziękowania składamy Rodzicom uczniów klasy 2d i tym, którzy bezinteresownie nam pomogli: występującym artystom, obsłudze technicznej – Qdel, harcerzom oraz sponsorom: Odzież Jeans Monika Miszkurka, Klub Walki i Fitness GRAPPLER, Cukiernia Ekler, Wyroby Garmażeryjne Tola, Piekarnia-Cukiernia Gromulski, restauracja Złoty Kurczak, pizzeria Iguana, Pub 3, En Cuisine Chez Paweł Bęś, Drukarnia Murillo.
Szczególne podziękowania kierujemy do p. Marty Siurnik, która wspaniale prowadziła nasz koncert charytatywny.

Czytaj więcej: Po wspaniałym koncercie „Dla Bartka”
SU

ds1ds230 X w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Spódnicy. ? Pierwsze ubrania przypominające spódnice pojawiły się kilka tysięcy lat temu. Jednak wykonane były główne z siana i liści. Spódnice, które my znamy, przez wiele lat nosili jedynie panowie i dopiero w XX w. pojawiły się w kobiecej szafie. Dziś Dzień Spódnicy obchodzony jest na całym świecie i przez wielu nazywany jest Dniem Kobiecości. ? Nasze uczennice nie pozostały dłużne i chętnie przyszły do szkoły w spódnicach, które różniły się od siebie kolorem, wzorem oraz długością.

p. Ewelina Pulik

znicz 03Drodzy Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice!
Dzięki Państwa hojności udało nam się i w tym roku otoczyć gorliwą modlitwą wszystkich pracowników Szkoły Podstawowej nr 1, spoczywających na cmentarzu w Mińsku Mazowieckim. „Światełko pamięci” zostało zapalone. Z całego serca Dziękujemy!
Szkolne Koło Wolontariatu

Czytaj więcej: Akcja znicz - podsumowanie
p. Monika Sokołowska

su 01su 07W dniu 28 września 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2018/2019. Prawo udziału w wyborach mieli wszyscy uczniowie klas IV, V, VI, VII, VIII, III gimnazjum oraz nauczyciele. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, z którymi każdy ze społeczności szkolnej mógł się zapoznać, gdyż kampania wyborcza trwała cały tydzień. W głosowaniu wzięli udział prawie wszyscy uczniowie naszej szkoły (96%). Były to wybory, w których każdy uczeń miał prawo udziału w głosowaniu, mógł oddać osobiście głos na swojego kandydata, a jego wybór był anonimowy. Cały przebieg i oprawa wyborów była zgodna z ordynacją wyborczą obowiązującą w wyborach demokratycznych.

Skład Rady Samorządu Uczniowskiego:

Przewodnicząca: Dominika Złotkowska IIIA gim.
Zastępca przewodniczącej: Marcin Zagórski 7b
Członkowie: Łucja Adolf 5e
Marta Kropielnicka 6b
Damian Suproniuk 7c
Natalia Zaborowska 6a

Uczniowie również w głosowaniu wybrali swoich opiekunów: Annę Gizińską i Monikę Sokołowską.

Czytaj więcej: Samorząd uczniowski 2018/2019 - wybory

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych