Agnieszka Kaczmarczyk
Odsłony: 642

IMG20221212124529

Na początku grudnia członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu rozpropagowali w naszej szkole kolejną akcję pomocy dla potrzebujących. Zbierano materiały piśmiennicze, artykuły higieniczne, chemię gospodarczą potrzebne w codziennym życiu. Sami zobaczcie, ile udało się zebrać!

Przed świętami naszym wolontariuszom udało się dostarczyć zebrane podarunki do Domu Dziecka w Siennicy. Wychowankowie oraz Siostry dziękują wszystkim darczyńcom. Wszystkie prezenty bardzo przydadzą się w życiu.  W podzięce, wraz z życzeniami na Boże Narodzenie, otrzymaliśmy śliczne symboliczne drobiazgi.

Dziękujemy rodzicom i dzieciom z naszej szkoły oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę darów dla dzieci z Domu Dziecka im. Matki Weroniki w Siennicy.

Wesołych Świąt