Administrator
Odsłony: 1249

We wtorek, 25 lutego 2020r. odbył się XVI Turniej Wiedzy o Mikołaju Koperniku i o Astronomii, w którym wzięło udział pięć drużyn. Zadania dla uczestników konkursu podzielone zostały na pięć rund, w każdej po pięć pytań. Do pracy w jury organizatorzy zaprosili opiekunów poszczególnych drużyn. Uczniowie wykazali się szeroką wiedzą na temat patrona naszej szkoły oraz w dziedzinie astronomii.

 20200225 115735 Kopia

Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:
I miejsce   – Szkoła Podstawowa nr 2 w Łosicach, drużyna w składzie Dominika Kujko, Maja Mazuruk i Gabriela Wyczółkowska
II miejsce  – Szkoła Podstawowa nr 1 w Mińsku Mazowieckim, drużyna w składzie Piotr Deneko, Mateusz Michalak i Bartłomiej Szmarowski
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim, drużyna w składzie Maria Gorczyca, Jakub Osiński i Jakub Nowak

 Uczniowie szkół podstawowych województwa mazowieckiego, których patronem jest Mikołaj Kopernik, oraz uczniowie mińskich szkół podstawowych wzięli również udział w konkursach kopernikowskich -  literackim i plastycznym. Laureaci otrzymali nagrody podczas uroczystej akademii z okazji Dnia Patrona.

Wyniki konkursu literackiego
I miejsce    –  Lena Gawron – Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim, opiekun p. Mariola Kruszewska
II miejsce   –  Kamil Pękacz – Szkoła Podstawowa nr 2 w Mińsku Mazowieckim, opiekun p. Beata Araźna
III miejsce  –  Emilia Wróblewska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Łosicach, opiekun p. Anna Iliasiuk 
                            Anna Królak – Szkoła Podstawowa nr 4 w Mińsku Mazowieckim, opiekun p. Magdalena Jakubowska
Wyróżnienia  –  Zofia Piasecka – Szkoła Podstawowa w Kątach – opiekun p. Sylwia Kotlarska
                          Liwia Jabłońska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Mińsku Mazowieckim – opiekun p. Iwona Dróżdż

Wyniki konkursu plastycznego w kategorii klas I – III
I miejsce     –  Sandra Miszczuk - Szkoła Podstawowa nr 2 w Łosicach, opiekun p. Małgorzata Dobkowska
                       Mikołaj Ptasiński - Szkoła Podstawowa nr 1 w Mińsku Mazowieckim, opiekun p. Anna Sadurska
II miejsce    – Julia Chrzanowska - Szkoła Podstawowa w Radzanowie - opiekun p. Grażyna Gołębiewska
                      Kacper Nowak - Szkoła Podstawowa nr 1 w Mińsku Mazowieckim - opiekun p. Ewa Zagórska
III miejsce   – Zofia Gurbiel - Szkoła Podstawowa w Kątach, opiekun p. Patrycja Salamon 
                      Natalia Markus - Szkoła Podstawowa w Kątach, opiekun p. Hanna Paradowska
Wyróżnienia – Nikola Gawlińska - Szkoła Podstawowa w Radzanowie – opiekun p. Grażyna Gołębiewska
                       Martina Ślubowska - Szkoła Podstawowa w Cieksynie – opiekun p. Irena Kozaczuk

Wyniki konkursu plastycznego w kategorii klas IV – VIII
I miejsce   –  Aleksandra Dobkowska - Szkoła Podstawowa w Goworowie, opiekun p. Małgorzata Dobkowska
II miejsce  –  Wiktoria Gajewska - Szkoła Podstawowa w Cieksynie - opiekun p. Irena Kozaczuk
III miejsce –  Maja Kobierecka - Szkoła Podstawowa w Kątach, opiekun p. Ewa Osińska 
                     Zuzanna Sollich - Szkoła Podstawowa nr 2 w Łosicach, opiekun p. Anna Kościan
Wyróżnienia – Klaudia Stasiak - Szkoła Podstawowa w Kątach – opiekun p. Ewa Osińska
                      Helena Maletka - Szkoła Podstawowa nr 1 w Mińsku Mazowieckim – opiekun p. Małgorzata Nowicka

Wyniki drużynowgo konkursu wiedzy o MIkołaju Koperniku dla klas I - III

I miejsce - klasa 3d - Emilia Przyborowska, Franciszek Piotrowski, Juliusz Kowalczyk - opiekun p. Anna Sadurska

II miejsce - klasa 2a - Katarzyna Girałtowska, Bartosz Owczarski, Maciej Drabarek - opiekun p. Anna Gizińska

                klasa 3b - Aleksandra Jastrzębska, FIlip Staszczak, Oskar Sudo - opiekun p. Danuta Wróblewska

III miejsce - klasa 1a - Kacper Nowak, Wojciech Piotrowski, Mateusz Szypulski - opiekun p. Ewa Zagórska

                   klasa 2c - Wiktoria Pulik, Radosław Pielasa, Hanna Pustoła - opiekun p. Monika Kosut

    

  

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych