p. Bożena Polkowska
Odsłony: 609

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr1 w Mińsku Mazowieckim w imieniu organizatorów zaprasza serdecznie uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego, których patronem jest wielki uczony – Mikołaj Kopernik, do udziału w XV edycji Wojewódzkich Konkursów poświęconych Życiu i Pracy Mikołaja Kopernika. Liczymy, że po raz kolejny uda nam się zachęcić Państwa podopiecznych do rywalizacji w przygotowanym przez nas projekcie.

Pismo przewodnie (pdf)

 

Turniej Wiedzy

Regulamin (pdf)

Zgłoszenie szkoły do Turnieju Wiedzy (pdf)

Zgłoszenie drużyny do Turnieju Wiedzy (pdf)

Zgoda rodziców (pdf)

Konkurs Literacki

Regulamin (pdf)

Zgoda rodziców (pdf)

Metryczka pracy literackiej (pdf)

Konkurs Plastyczny

Regulamin (pdf)

Zgoda rodziców (pdf)

Metryczka pracy plastycznej (pdf)

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych