Katarzyna Trojanek

387115008 887548959510993 2316846281861316386 n

Dnia 6 października 2023 r. w naszej szkole odbyło się święto piosenki, muzyki, młodych talentów i radości, czyli VIII Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej. Festiwal został objęty Patronatem Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki, Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim, Fundacji Rozwoju Młodzieży Idea, i był współorganizowany przez Punkt EUROPE DIRECT Mińsk Mazowiecki w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków oraz Europejskiego Roku Umiejętności.

W festiwalu wzięło udział 18 finalistów eliminacji szkolnych z 9 szkół podstawowych powiatu mińskiego. W Jury festiwalu zasiadała wicedyrektorka SP1 w Mińsku Mazowieckim Pani Ewa Żak, która już od wielu edycji Festiwalu pełni funkcję przewodniczącej, Pan Mateusz Paudyna i Pani Jolanta Rybińska z ramienia SJO, Pan Tomasz Zalewski  oraz Pani Monika Kołodziejczyk prezeska Fundacji Idea oraz liderka Centrum Młodzieżowego Międzyczas. Nagrody dla wszystkich uczestników oraz nauczycieli, którzy przygotowali uczniów do udziału w festiwalu ufundowało SJO, Punkt EUROPE DIRECT Mińsk Mazowiecki, Miasto Mińsk Mazowiecki oraz Fundacja Rozwoju Młodzieży Idea.
Jury tegorocznego Festiwalu przyznało dwa pierwsze miejsca ex aequo Paulinie Kondzior ze SP w Mariance i Kalinie Raszkiewicz również ze SP w Mariance. Drugie miejsce zajęła Gabriela Majszyk z Salezjańskiej SP w Mińsku Mazowieckim, a na trzecim miejscu ex aequo uplasowały się Nikola Rozwadowska ze SP4 w Mińsku Mazowieckim oraz Lena Rokicka ze SP w Starej Niedziałce. Fundatorem nagród w postaci talonów do Empiku dla laureatów festiwalu było SJO w Mińsku Mazowieckim.
Dziękujemy wszystkim sponsorom. Uczestnikom, gratulujemy pięknych występów i zapraszamy za rok!

Czytaj więcej: VIII Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej
Katarzyna Trojanek

header festiwal 23

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. M. Kopernika w Mińsku Mazowieckim
oraz zespół nauczycieli języków obcych
uprzejmie zapraszają uczniów klas 4-8 uczących się języków obcych
do udziału w VIII Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej.

REGULAMIN (KLIKNIJ>>>)
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (KLIKNIJ>>>)
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH (KLIKNIJ>>>)
ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU (KLIKNIJ>>>)

Iwona Dróżdż

308850842 612713160327909 3958851758291780079 nW ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków 26.09.2022 r. w naszej szkole miało miejsce święto piosenki, muzyki, młodych talentów i radości
czyli VII Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej, który został objęty Patronatem Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki oraz Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim, Fundacja EBU, Fundacja Rozwoju Młodzieży Idea, i był współorganizowany przez Europe Direct Minsk Mazowiecki w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków.

Czytaj więcej: VII Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej
Iwona Dróżdż

festiwal piosenki obcojez header

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim oraz zespół nauczycieli języków obcych uprzejmie zapraszają chętnych uczniów klas 4-8 szkół podstawowych powiatu mińskiego, uczących się języków obcych (języka angielskiego, języka francuskiego, języka niemieckiego, języka rosyjskiego i języka hiszpańskiego) do udziału w Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej.

Strona Festiwalu  
Regulamin (KLIKNIJ>>>)    
Formularz zgłoszeniowy (KLIKNIJ>>>)

BPolkowska

Informujemy, że z powodu zagrożenia koronawirusem SARS-CoV-2,
w trosce o bezpieczeństwo uczestników, ich bliskich
oraz wszystkich osób zaangażowanych w przygotowania,
dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 wraz z Organizatorami podjęła decyzję
odwołaniu Miejskiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w 2021 roku

p. K. Trojanek

plakat

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. M. Kopernika w Mińsku Mazowieckim oraz zespół nauczycieli języków obcych uprzejmie zapraszają uczniów uczących się języków obcych do udziału w VI Miejskim Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej, który odbędzie się dnia 05 kwietnia 2019 roku o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr 1 ul. Kopernika 9.

Prosimy o zgłoszenie laureatów (załącznik) wyłonionych na drodze eliminacji szkolnych do udziału w festiwalu do 29 marca 2019 roku.

Załączniki:
Regulamin (doc)
Formularz zgłoszeniowy (doc)