K. Trojanek
Odsłony: 46

info na gazetk fb W ostatnim miesiącu działań projektowych w roku 2021, którym przyświecało hasło „Erasmus+ Zmienia życie, otwiera umysły” - i to jak!:

poznawaliśmy tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe w krajach partnerskich (cykl lekcji języka francuskiego poświęconych tradycjom świątecznym we Francji, 15-17.12.2021),

- chętni uczniowie kl.7 i 8 wzięli udział w Świątecznym konkursie „Wpływ UE na nasze życie” zorganizowanym przez Punk Europe Direct w Mińsku Mazowieckim (laureatką konkursu została Adrianna Winiarska z kl.7e, 20.12.2021),

podsumowaliśmy dotychczasowe działania w ramach projektu Erasmus+ EAMF za okres od IX 2020 do XII 2021 (17.12.2021).

Dnia 17.12.2021 r. odbyło się uroczyste podsumowanie działań projektowych w ramach programu Erasmus+, które zrealizowaliśmy przez ostatnich 16 miesięcy. Uczniowie i nauczyciele, którzy aktywnie zaangażowali się realizację projektu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz gadżety promocyjne z logo projektu Erasmus+ EAMF (koszulki, kubki, torby, worki).

Pamiętajmy: „Erasmus+ Zmienia życie, otwiera umysły”!

Kategoria: