- Martyna Perl
- Nadia Piechowicz

IMG 20240421 WA0034

Sukces IMPRESS podczas Mistrzostw Mazowsza🏆
Na V Pucharze w Tańcu Sportowym - Mistrzostwa Mazowsza organizowanym przez Polską Federację Tańca oraz Klub Sportowy "Hand To Hand" Tancerki IMPRESS w kategorii wiekowej do 12 lat open zdobyły:

Czyli kolejne osiągnięcia naszego Szkolnego Zespołu Tanecznego IMPRESS!🏆
Tym razem na XXII Mazowieckim Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA!!! 🎉🎉🎉🎉

IMPRESS na Ogólnopolskich Konfrontacjach Tanecznych 😍
Tancerki po prostu zachwyciły i osiągnęły niesamowite wyniki! 😍 Emocje sięgały zenitu! 😍Były łzy szczęścia i dumy! 😍
A dlaczego? Zobaczcie sami:
Kategoria impro solo taniec współczesny:
🏆1 miejsce - Veronika Stadnychak - na 36 tancerek w wieku 11-12 lat!
🏆2 miejsce - Liza Hryn - na 24 tancerki w wieku 9-10lat!
Kategoria impro solo jazz 11-12lat!
🏆5 miejce (1 miejsce od trenerek) - Kaja Kocak - na 26 tancerek!
🏆Cudowny ćwierćfinał (1 miejsce od trenerek) Nadia Piechowicz!
Kategoria impro solo jazz debity 11-12 lat na 8 tancerek!
🏆1 miejsce - Aleksandra Padzik!
🏆2 miejsce - Martyna Zawiska!
🏆3 miejsce - Martyna Perl!
🏆4 miejsce (2 miejsce od trenerek) - Magdalena Adamiec!
🏆5 miejsce (2 miejsce od trenerek) - Amelia Werengowska!
Kategoria mini formacje taniec współczesny:
🏆1 miejsce - IMPRESS Junior w składzie - Veronika Stadnychak, Joanna Zaborowska, Kaja Kocak, Liza Hryn, Nadia Piechowicz
Kategoria formacje i mini formacje cheerleaders:
🏆1 miejsce - IMPRESS Junior w układzie "Dziewczyny z drużyny"!
Kategoria formacje inne formy tańca:
🏆3 miejsce - IMPRESS Junior w układzie "When I Grow Up"!
Kategoria duety taniec współczesny:
🏆3 miejsce - Kaja Kocak i Veronika Stadnychak!
Kategoria solo taniec współczesny od 15 lat:
🏆3 miejsce - Oliwia Wasiak!
Kategoria solo jazz powyżej 16 lat:
🏆4 miejsce - Agata Łyczkowska!
Kategoria duety jazz od 15 lat:
🏆2 miejsce Agata Łyczkowska i Oliwia Wasiak!
Ewa Dobrodziej

426438101 877732410814252 694678926954612758 n Zbliża się II Gala Mińskich Gwiazd Sportu, a jedną z najbardziej ekscytujących kategorii jest wybór "Najpopularniejszego Sportowca Mińska Mazowieckiego"!
Z naszej szkoły w klasyfikacji biorą udział Lila Złotkowska i Ivan Novyk.
Twoje głosy są kluczowe, aby wyłonić zwycięzcę, który otrzyma to prestiżowe wyróżnienie i nagrodę!
Termin głosowania do 29 lutego 2024 roku

Twój głos ma moc, który sprawi że ulubiony sportowiec zyska zasłużoną uwagę i uznanie społeczności!
Pamiętaj, że to nie tylko konkurs, to święto sportu i wspólnoty! Razem możemy uczcić pasję, determinację i osiągnięcia lokalnych talentów.
Zwycięzca zostanie ogłoszony podczas uroczystości II Gali Mińskich Gwiazd Sportu, która odbędzie się 5 marca 2024 roku!
Dajemy głos naszym sportowcom, wspierajmy lokalne talenty i uczestniczmy razem w budowaniu silnej, sportowej społeczności!
#GalaMińskichGwiazdSportu #NajpopularniejszySportowiecMińska #WsparcieDlaLokalnychTalentów

IMG 20240208c

Dnia 8.02.2024 r.w Mrozach został rozegrany finał mistrzostw powiatu w koszykówce dziewcząt klas VI i młodszych. Nasze zawodniczki z VI klasy sportowej zajęły 3 miejsce.

Gratulacje!!!

Skład drużyny: Kopacz Judyta, Wiśniewska Helena, Rozwadowska Agata, Smolak Amelia, Pulik Wiktoria, Czyż Nikola, Pustoła Hania, Wieczorek Martyna, Majszyk Lena, Branowska Amelia, Bartnicka Blanka, Filipczyk Oliwa.
Trenerka Ewa Dobrodziej

Dnia 6.02.2024 r. w Szkole Podstawowej w Zamieniu odbyły się mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym. Nasze uczennice zajęły 3 miejsce w grupie i nie weszły do półfinałów mistrzostw powiatu, natomiast zajęły II miejsce w mistrzostwach miasta.
Gratulacje
Zawody 20240206

3

Dnia 12.12.2023 r. reprezentacja dziewcząt klas V i VI rywalizowała w zawodach piłki ręcznej w Szkole Podstawowej nr 4 w Mińsku Mazowieckim. Dziewczęta zajęły 3 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej.