Angelika Walasek – Stefanowicz
Odsłony: 2234

Drogi Uczniu, Drogi Rodzicu,

jeśli coś Ciebie frasuje, masz z czymś kłopot, coś Ciebie niepokoi, zastanawia, wraca i nie daje spokoju, przyjdź. Wspólnie spróbujemy znaleźć rozwiązanie. Jeśli masz radość i chcesz się nią podzielić, przyjdź. Dzielenie radości z drugim człowiekiem jest niezwykle ważne.

Jeśli doświadczasz życiowych zmian i w chaosie życia szukasz kogoś, komu chcesz się zwierzyć, zapraszam. Jeśli potrzebujesz pomocy, czujesz, że samotne radzenie sobie z trudami dnia codziennego zaczyna Ciebie przerastać, przyjdź koniecznie.

Nie mam jednej recepty na życiowe problemy, ponieważ każdy problem jest inny, tak jak ludzie, którzy ich doświadczają. Mogę zaoferować wiedzę, dystans, cierpliwość, zaangażowanie i mnóstwo życzliwości.

Głównym zadaniem psychologa jest opieka psychologiczna nad uczniami poprzez wsparcie i pomoc psychologiczną oraz poradnictwo. Uczniowie i rodzice mogą liczyć na pomoc w rozwiązywaniu problemów indywidualnych i konfliktów, uzyskać fachową poradę lub informacje o innych instytucjach i organizacjach pomagających dzieciom i rodzinie.

Kategoria: