Kategoria:

W dniach 6-8 maja 2024 r. odbyła się rywalizacja naszych młodych warcabistów.. Uczniowie podzieleni zostali według kategorii wiekowych. Rozgrywki trwały od  godziny 9.00 aż do wyłonienia zwycięzców, którzy zostali nagrodzeni medalami. A oto triumfatorzy tegorocznego turnieju:

kategoria: klasy I-III 

1. Stanisław Zgrajek 3b

2. Aleksander Lipiec 2d

3. Antoni Bagiński 2d

 

kategoria: klasy IV-VI 

1. Bartłomiej Bil 4c

2. Oskar Rechnio 5a

3. Michał Kurowski 5a

 

kategoria: klasy VII-VIII

1. Mateusz Rek 7d

2. Magdalena Sekular 7a

3. Szymon Piotrowski 7a

 

GRATULUJEMY!

 

Kategoria:

Zapraszamy wszystkich warcabistów na Szkolny Turniej Warcabowy, który odbędzie się tuż po majówce.  Jak co roku przewidujemy trzy kategorie wiekowe:

klasy I - III      6.05.2024 r.
klasy IV - VI    7.05.2024 r.
klasy VII - VIII    8.05.2024 r.

Zapisy w świetlicy szkolnej.
Zwycięzcy otrzymają medale.
Szczegóły na plakacie.

 

Kategoria:

W bieżącym roku szkolnym nasza świetlica przystąpiła po raz pierwszy do akcji wymiany kartek świątecznych ze świetlicami z innych szkół z całej Polski. Dzięki tej wymianie otrzymaliśmy świąteczne życzenia z Czeladzi, Teresina, Krakowa, łodzi, Chorzowa, Jeleniej Góry, Jawora, Szczecinka, Opola, Kobylnicy, Tychów, Chełmży, Sępopola, Mławy, Katowic, Krosna, Łomży i Ojrzanowa. A życzenia od nas dotarły właśnie do tych wszystklich odległych miejsc.  

 

 

Kategoria:

W grudniu 2023 r. nasza świetlica ogłosiła konkurs świąteczny dla klas I-III na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy. Wszystkie prace nas zachwyciły, oczarowały i wprowadziły w świąteczny nastrój. Poniżej przedstawiamy listę osób nagrodzonych, natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali drobne uopimnki za udział.

 I miejsce

Lena Tarczyńska 1a
Pola Zielińska 1b
Antoni Stelmach 3a

 II miejsce

Julia Królak 2c
Aleksandra Kurek 3d
Agata Możdżonek 1b
Antonina Nowakowska 3d

 III miejsce

Lena Grabowska 2a
Mykhailo Puhach 1b
Aniela Staszewska 3d
Iga Wniarska 3b
Nikodem Wojna 2c
Nina Żelazowska 3d

 

Kategoria:

Kolejnym wykonanym zadaniem w ramach projektu "Zabawa sztuką" były witraże. Jednym z najsłynniejszychartystów tworzących witraże jest Gerhard Richter. My do naszych prac wykorzystaliśmy gładką bibułę. 

 

Kategoria:

Jednym z zadań projektu "Zabawa sztuką" było wykonanie kijów deszczowych inspirowanych tradycją ludów aborygeńskich. 

 

Kategoria:

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Zabawa sztuką" - zadanie "O sztuce". Dzieci zapoznały się z lekturą Christiny Bjórk i Leny Anderson pt. "Linnea w ogrodzie Moneta"