Odsłony: 126

Nikogo nie trzeba przekonywać, że każdy musi dbać o środowisko, abyśmy mogli jak najdłużej cieszyć się pięknem przyrody. Jednak warto ćwiczyć i utrwalać zachowania proekologiczne. Dlatego w ramach projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury" w świetlicy odbyły się zajęcia ekologiczne.  Dzieci najpierw oglądały bajkę o segregowaniu śmieci, a następnie samodzielnie dobierały przedmioty do worków na śmieci w odpowiednich kolorach. Stworzony też został ekologiczny kalendarz z wybranymi dniami w poszczególnych miesiącach. Dzieci rozwiązywały rebusy ekologiczne. A jako pracę plastyczną stworzyliśmy pociąg z rolek po papierze toaletowym. Na koniec każdy uczestnik otrzymał "Dyplom Przyjaciela Przyrody". 

 

 

 

Kategoria:

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych