Katarzyna Jannasz

ZAPISY NA OBIADY NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Zapisy uczniów klas I – VIII na rok szkolny 2021/2022 odbywają się do dnia 3 września 2021r.
Rodzice (opiekunowie prawni) uczniów klas I – VIII  do dnia 3 września 2021r. wypełniają Kartę zgłoszenia na obiady
Rodzice dzieci z oddziałów przedszkolnych do dnia 3 września 2021r. wypełniają oświadczenia w sprawie wyżywienia

KARTA ZGŁOSZENIA
  OŚWIADCZENIE
uczniowie   oddzia przedszkolny

Wypełnioną kartę / oświadczenie można

• złożyć osobiście u intendenta (pokój nr 8)

lub

• skan wypełnionej karty wysłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    W tytule wiadomości mailowej należy wpisać poniższą treść:
    Rekrutacja-obiady, imię i nazwisko dziecka, oraz klasa / oddział do którego uczęszcza w roku 2021/2022.

OBIADY WE WRZEŚNIU

Dzieci z oddziałów przedszkolnych otrzymują pełne wyżywienie od środy 1 września.
Obiady dla uczniów klas I – VIII wydawane będą od poniedziałku 6 września.

STAWKA ŻYWIENIOWA

Dla dzieci z oddziałów przedszkolnych – 8,00 zł
Dla uczniów SP1 – 4,00 zł

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO I TERMIN PŁATNOŚCI

Płatności dokonujemy na poniższy numer rachunku bankowego:
95 9226 0005 0024 4616 2000 0010 /Bank Spółdzielczy/
(w tytule płatności należy wpisać: Płatność za obiady, imię i nazwisko ucznia, klasę).

Opłatę dokonujemy z DOŁU, tzn. do dnia 10 następnego miesiąca po miesiącu żywionym

Rodzice zobowiązani są do terminowego uiszczania opłat za obiady.

Z tytułu nieterminowego uiszczania opłat za korzystanie z posiłków w stołówce szkolnej pobierane są odsetki ustawowe od dnia następnego po dniu upływu terminu płatności.

W przypadku nieterminowego dokonywania wpłat lub niezapłacenia w danym miesiącu dziecko zostanie wypisane z listy korzystających ze stołówki szkolnej

REZYGNACJA Z OBIADÓW

Całkowitą rezygnację dziecka z obiadów należy zgłosić w terminie poprzedzającym nowy miesiąc rozliczeniowy.

ZGŁOSZENIE NIEOBECNOŚCI W PRZYPADKU CHOROBY

Nieobecność dziecka na obiedzie można zgłaszać intendentowi szkoły bezpośrednio (pokój nr 8) lub pod numerem telefonu 25-758-21-22 wew. 115 do godziny 15:30 w dniu poprzedzającym nieobecność, a w szczególnych przypadkach do godz. 9:00 tego samego dnia.

Tylko zgłoszona wcześniej nieobecność dziecka będzie uwzględniana przy płatności

Kategoria:

Konsola diagnostyczna Joomla!