Administrator

Messenger creation 0D597EA5 5125 4E71 AC87 E0A8D1993B66


W dniu 29.05.2025 r. w naszej szkole odbywały się wybory do władz Samorządu Uczniowskiego.

Od samego rana, w przygotowanym na tą okazję lokalu wyborczym, po wcześniejszej rejestracji obecności, można było oddawać głosy na swoich kandydatów. 

Wielu uczniów skorzystało z przysługującego im prawa. Wszyscy uczestnicy, po raz pierwszy, mogli głosować w takiej odsłonie. 

Dziekujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji tego dnia!...oraz sprzątaniu :-)

Czytaj więcej: Wybory 2025 do Samorządu Uczniowskiego
Administrator

Messenger creation 64AA09DE E74E 45FF B1FB C366E88D3605
" I tak oto nadeszła wiekopomna chwila! ..."

Tymi słowami należałoby opisać dzisiejsze wydarzenie, ponieważ 23.09.2025 r. po raz pierwszy w naszej szkole kampania wyborcza kandydatów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego SP1 odbyła się w formie debaty.

Podczas tego spotkania, kandydaci musieli się przedstawić, podać swoje hasło wyborcze i odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących pracy i ich pomysłów na działalność samorządową oraz zmian, które już zostały wprowadzone.

Obietnice zostały złożone, teraz czekamy na wybory!

Organizacji i prezentacjom oczywiście towarzyszył ogromny stres, dlatego GRATULUJEMY naszym prelegentom!!! Byliście niesamowicie inspirujący!!!

Publiczności zaś, dziękujemy za stosowanie się do zasad i utrzymywanie pozytywnej atmosfery!

Dzisiejszy dzień to dawka edukacji obywatelskiej - następna w lokalu wyborczym 29.09.2025 r. PRZYJDŹ I ZAGŁOSUJ!

Czytaj więcej: Debata kandydatów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego
Agnieszka Kaczmarczyk

1000044522

W słoneczny poniedziałek 22 września uczniowie klas 4C i 6D udali się na wycieczkę do Wilanowa. Uczestniczyli w lekcji „Wizyta u króla” podczas której zobaczyli piękne wnętrza letniej rezydencji Jana III Sobieskiego. Zdobyli wiele cennych informacji na temat życia władcy i jego dokonań. Poznali też różne ciekawostki z epoki, w której powstał pałac. Następnie brali udział w lekcji żywej lekcji przyrody, podczas której oglądali najciekawsze okazy roślin w ogrodach pałacowych. Przy okazji poznali gatunki zwierząt zamieszkujących park otaczający siedzibę królewską.

Czytaj więcej: Wizyta uczniów klas 4C i 6D w Wilanowie
Administrator

2

Dnia 1 września 2025 roku  o godzinie 10 w hali widowiskowo-sportowej miała miejsce uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2025/2026.
Część oficjalna rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i wspólnego odśpiewania hymnu szkoły. Pan dyrektor Tomasz Ciechański powitał wszystkich przybyłych.
Ciekawszą okazała się część nieoficjalna, w której wystąpił prestidigitator. W przerwach można było zobaczyć popisy zespołu IMPRESS.

W wesołym nastroju opubliczność opuszczała halę, a przyświecała im myśl, by w tym roku SIĘGAĆ GWIAZD. 

Czytaj więcej: Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2025/2026