HOT-INFO

p. Natalia Pielasa
Odsłony: 367

Kleks   W czasie nauki zdalnej uczniowie z kl. 3a zrealizowali III moduł programu "Czytam z klasą - lekturki spod chmurki - polskie lekturki spod chmurki". Wybraliśmy lekturę Jana Brzechwy "Akademię Pana Kleksa". Na początku poznaliśmy kilka szczegółów z życia autora, dowiedzieliśmy się, że Jan Brzechwa to jego pseudonim. Każdy wykonał piękny plakat na temat pisarza. Następnie uzupełniliśmy metryczkę do lektury, narysowaliśmy głównego bohatera oraz wykonaliśmy figurkę Pana Kleksa. Pan Ambroży to niezwykle barwna postać, która każdego ucznia bardzo fascynowała. Wiele osób choć przez chwilę, chciałaby się uczyć w tej niezwykłej akademii. Ostatnim zadaniem było zorganizowanie mody baśniowej. W trochę nietypowy sposób, bo każdy prezentował swój strój w domu. Jednak to nie przeszkodziło dzieciom - pomysłowości, zabawy i radości nie było końca. Ten projekt bardzo podobał się uczniom. Na pewno na długo zapamiętają omawiane w ten sposób lektury.

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych