K. Kluczek
Kategoria:

27.10.2021r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim odbył się VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Zasadach Udzielania Pierwszej Pomocy „Jestem bezpieczny”. Jego organizatorkami były panie Natalia Pielasa, Karolina Kluczek, Monika Kosut, Iwona Glinka, Daria Kowszun i Danuta Wróblewska. Wzięło w nim udział 16 uczniów z 7 szkół powiatu mińskiego. Ich zadaniem było rozwiązanie testu, który składał się z pytań otwartych i zamkniętych. Następnie dzieci uczestniczyły w warsztatach udzielania pierwszej pomocy, które w ciekawy sposób poprowadziła p. Martyna Burakowska. Na koniec uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

W ramach konkursu o bezpieczeństwie zaprosiliśmy do szkoły funkcjonariuszy policji. Przeprowadzili zajęcia online z uczniami, opowiedzieli o zasadach poruszana się po drogach na rowerze i hulajnodze elektrycznej, przedstawili zasady prawidłowego przejścia przez ulicę oraz odpowiedzieli na pytania dzieci.

Oto lista laureatów:

I miejsce zajął Tomasz Piątkowski ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Mińsku Mazowieckim

II miejsce zajęli Kacper Nowak ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim oraz Zuzanna Daniszewska ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Mińsku Mazowieckim

III miejsce zajęli Maksymilian Szeląg ze Szkoły Podstawowej w Latowiczu oraz Karolina Tur z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim

Wszystkim serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do udziału w konkursie w następnym roku.

18

Czytaj więcej: VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Zasadach Udzielania Pierwszej Pomocy „Jestem...
Administrator
Kategoria:

Ze względów epidemiologicznych

przewidziany na listopad 2020r.

VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie

i Zasadach Udzielania Pierwszej Pomocy

„Jestem bezpieczny”.

ZOSTAJE ODWOŁANY

Karolina Kluczek
Kategoria:

z2 14.11.2019r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim odbył się VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Zasadach Udzielania Pierwszej Pomocy „Jestem bezpieczny”. Jego organizatorkami były panie Natalia Pielasa, Karolina Kluczek, Monika Kosut, Iwona Glinka i Danuta Wróblewska. Wzięło w nim udział 21 uczniów z 11 szkół powiatu mińskiego. Ich zadaniem było rozwiązanie testu, który składał się z pytań otwartych i zamkniętych. Wszyscy byli znakomicie przygotowani i wykazali się dużą wiedzą na temat bezpieczeństwa i udzielania pierwszej pomocy. Po napisaniu testu,  uczniowie uczestniczyli w warsztatach udzielania pierwszej pomocy. Dla wszystkich został przygotowany poczęstunek. Na koniec w miłej atmosferze uczniowie odebrali dyplomy i nagrody.

Czytaj więcej: Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Zasadach Udzielania Pierwszej Pomocy „Jestem bezpieczny”
p. Karolina Kluczek
Kategoria:

jestem 4115.11.2018r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim odbył się V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Zasadach Udzielania Pierwszej Pomocy „Jestem bezpieczny”. Jego organizatorkami były panie Justyna Banachowska, Karolina Kluczek, Monika Kosut, Natalia Pielasa i Danuta Wróblewska. Wzięło w nim udział 28 uczniów z 14 szkół powiatu mińskiego. Ich zadaniem było rozwiązanie testu, który składał się z pytań otwartych i zamkniętych. Wszyscy byli znakomicie przygotowani i wykazali się dużą wiedzą na temat bezpieczeństwa i udzielania pierwszej pomocy.
Oto lista laureatów:

Czytaj więcej: "Jestem bezpieczny" - rozstrzygnięcie