- Oliwia Wasiak
- Agata Łyczkowska

20240302 175013

IMPRESS na Ogólnopolskich Konfrontacjach Tanecznych 😍
Tancerki po prostu zachwyciły i osiągnęły niesamowite wyniki! 😍 Emocje sięgały zenitu! 😍Były łzy szczęścia i dumy! 😍
A dlaczego? Zobaczcie sami:
Kategoria impro solo taniec współczesny:
🏆1 miejsce - Veronika Stadnychak - na 36 tancerek w wieku 11-12 lat!
🏆2 miejsce - Liza Hryn - na 24 tancerki w wieku 9-10lat!
Kategoria impro solo jazz 11-12lat!
🏆5 miejce (1 miejsce od trenerek) - Kaja Kocak - na 26 tancerek!
🏆Cudowny ćwierćfinał (1 miejsce od trenerek) Nadia Piechowicz!
Kategoria impro solo jazz debity 11-12 lat na 8 tancerek!
🏆1 miejsce - Aleksandra Padzik!
🏆2 miejsce - Martyna Zawiska!
🏆3 miejsce - Martyna Perl!
🏆4 miejsce (2 miejsce od trenerek) - Magdalena Adamiec!
🏆5 miejsce (2 miejsce od trenerek) - Amelia Werengowska!
Kategoria mini formacje taniec współczesny:
🏆1 miejsce - IMPRESS Junior w składzie - Veronika Stadnychak, Joanna Zaborowska, Kaja Kocak, Liza Hryn, Nadia Piechowicz
Kategoria formacje i mini formacje cheerleaders:
🏆1 miejsce - IMPRESS Junior w układzie "Dziewczyny z drużyny"!
Kategoria formacje inne formy tańca:
🏆3 miejsce - IMPRESS Junior w układzie "When I Grow Up"!
Kategoria duety taniec współczesny:
🏆3 miejsce - Kaja Kocak i Veronika Stadnychak!
Kategoria solo taniec współczesny od 15 lat:
🏆3 miejsce - Oliwia Wasiak!
Kategoria solo jazz powyżej 16 lat:
🏆4 miejsce - Agata Łyczkowska!
Kategoria duety jazz od 15 lat:
🏆2 miejsce Agata Łyczkowska i Oliwia Wasiak!
Ewa Dobrodziej

426438101 877732410814252 694678926954612758 n Zbliża się II Gala Mińskich Gwiazd Sportu, a jedną z najbardziej ekscytujących kategorii jest wybór "Najpopularniejszego Sportowca Mińska Mazowieckiego"!
Z naszej szkoły w klasyfikacji biorą udział Lila Złotkowska i Ivan Novyk.
Twoje głosy są kluczowe, aby wyłonić zwycięzcę, który otrzyma to prestiżowe wyróżnienie i nagrodę!
Termin głosowania do 29 lutego 2024 roku

Twój głos ma moc, który sprawi że ulubiony sportowiec zyska zasłużoną uwagę i uznanie społeczności!
Pamiętaj, że to nie tylko konkurs, to święto sportu i wspólnoty! Razem możemy uczcić pasję, determinację i osiągnięcia lokalnych talentów.
Zwycięzca zostanie ogłoszony podczas uroczystości II Gali Mińskich Gwiazd Sportu, która odbędzie się 5 marca 2024 roku!
Dajemy głos naszym sportowcom, wspierajmy lokalne talenty i uczestniczmy razem w budowaniu silnej, sportowej społeczności!
#GalaMińskichGwiazdSportu #NajpopularniejszySportowiecMińska #WsparcieDlaLokalnychTalentów

IMG 20240208c

Dnia 8.02.2024 r.w Mrozach został rozegrany finał mistrzostw powiatu w koszykówce dziewcząt klas VI i młodszych. Nasze zawodniczki z VI klasy sportowej zajęły 3 miejsce.

Gratulacje!!!

Skład drużyny: Kopacz Judyta, Wiśniewska Helena, Rozwadowska Agata, Smolak Amelia, Pulik Wiktoria, Czyż Nikola, Pustoła Hania, Wieczorek Martyna, Majszyk Lena, Branowska Amelia, Bartnicka Blanka, Filipczyk Oliwa.
Trenerka Ewa Dobrodziej

Dnia 6.02.2024 r. w Szkole Podstawowej w Zamieniu odbyły się mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym. Nasze uczennice zajęły 3 miejsce w grupie i nie weszły do półfinałów mistrzostw powiatu, natomiast zajęły II miejsce w mistrzostwach miasta.
Gratulacje
Zawody 20240206

3

Dnia 12.12.2023 r. reprezentacja dziewcząt klas V i VI rywalizowała w zawodach piłki ręcznej w Szkole Podstawowej nr 4 w Mińsku Mazowieckim. Dziewczęta zajęły 3 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej.
WIELKI GRATULACJE!!!

Skład zwycięskiej drużyny:
Judyta Kopacz, Agata Rozwadowska, Helena Wiśniewska, Amelia Smolak, Wiktoria Pulik, Hanna Pustoła, Blanka Bartnicka, Lena Majszyk, Martyna Wieczorek, Amelia Branowska, Weronika Dąbkowska, Alicja Giers, Anna Ignatowska, Małgorzata Dawid

.

Grzegorz Cyran

W Mikołajki – 6 grudnia 2023 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 odbył się Finał Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców klas szóstych i młodszych. Nasza reprezentacja zajęła I miejsce i uzyskała awans do zawodów regionalnych.
W skład zwycięskiej drużyny weszli: Mateusz Gójski, Alan Nowak, Makar Voronin, Aleksander Szach, Mikołaj Zalewski, Filip Kubicki, Jakub Niemyjski, Franciszek Klimek, Jakub Królak,  Marcel Rzyszkiewicz, Bartosz Kozłowski. Należy podkreślić, że po piłce nożnej (zawody regionalne na wiosnę) i unihokeju (lV miejsce w regionie siedleckim), to już kolejny tytuł Mistrza Powiatu tej grupy.
Zajęli też drugie miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych – V w Regionie Siedleckim. Wielkie brawa dla chłopaków!
Skład trenerski to Ewa Dobrodziej, Robert Stelmach i Grzegorz Cyran

IMG 20231206 121854 HDR

2

Dnia 9.11.2023 r. dziewczęta dzielnie walczyły w unihokeja w grupie, ale zabrakło trochę szczęścia, żeby wyjść do strefy medalowej. Zajęły ostatecznie V miejsce.
Skład drużyny: Wiktoria Pulik, Amelia Smolak, Helena Wiśniewska, Hanna Pustoła, Lena Majszyk, Nikola Świderska, Weronika Dąbkowska, Anna Ignatowska.

1

Dnia 15.11.2023 r. chłopcy z klasy sportowej rozegrali 4 mecze, wygrywając mistrzostwa powiatu w unihokeju.
WIELKIE GRATULACJE!!!
Skład drużyny: Alan Nowak, Aleksander Szach, Bartosz Kozłecki, Bartosz Świątek, Jan Stelmach, Adam Gałan, Jakub Niemyjski, Jakub Królak, Filip Kubicki.