p, Natalia Pielasa
Odsłony: 1397

drzewo 

Dzieci z klas Ia, Ib i Id w tym roku szkolnym biorą udział w międzynarodowym projekcie czytelniczym  „Czytam z klasą - Lekturki spod chmurki”. Poprzez czytanie lektur, dzieci zgłębią wiedzę na temat globalnego ocieplenia i jego wpływu na naszą planetę. W październiku uczniowie klasy Ib zrealizowali I moduł projektu „Mała chmurka w krainie drzew”, omawiając lekturę Danuty Parlak „Kapelusz Pani Wrony”. Dzieci z chęcią uzupełniły karty w „Lekturniku” oraz wykonały portret głównej bohaterki – Pani Wrony. W czasie zajęć plastycznych uczniowie w grupach zrobili plakat, zachęcający innych do czytania książek. Zadaniem każdego było również przeczytać wspólnie z rodzicami wybraną książkę w domu, napisać tytuł na listku i przyczepić do drzewka w szkole. Każdy chętnie przystąpił do realizacji. W ten sposób powstało piękne jesienne drzewo czytelnicze. Wszyscy bardzo aktywnie brali udział w projekcie.

 

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych