Edyta Czajka

IMG 20231013 123717

Uczniowie naszej szkoły zdobyli nagrody w wojewódzkim konkursie pt. „Atrybuty wczesnośredniowiecznego wojownika”. W kategorii klas 7-8 bezkonkurencyjni okazali się Ivan Novyk oraz Jan Bogusz z klasy 8b zajmując 1 miejsce. W tej kategorii wyróżnienie zdobyli uczniowie kl. 7a: Jakub Duszczyk, Marek Siemieniuk oraz Mateusz Zagańczyk. W kategorii rodzinnej Adam Pańczuk uczeń klasy 3c wraz z rodzicami wywalczył 3 miejsce, s wWyróżnienie otrzymał uczeń klasy 8a Tymon Bednarek z tatą. Wszyscy nagrodzeni zostali zaproszeni do udziału w średniowiecznych warsztatach.
Podczas wyjazdu do Mrozów przyjrzeli się z bliska jak wyglądało życie na dworze i pod strzechą, zobaczyli zrekonstruowane grody przez okulary 3D i trochę sami ,,popracowali".
Wszystkim biorącym udział w konkursie dziękujemy, zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału za rok.