41698649655523

Dnia 27 października 2023 r. uczniowie klas 8A, 7A i 7B udali się do teatru "Capitol" na przedstawienie "Friends". Historia grupy uczniów kończących szkołę, ich wzajemnych relacji i wpływu domu na postrzeganie siebie bardzo zainteresowała widzów.
Ogromne wrażenie na wszystkich zrobiło spotkanie z przedstawicielką fundacji Wioski Dziecięce, która przeprowadziła krótkie warsztaty na temat przeżyć i uczuć, jakich doznaje młodzież, znajdując się w nowej sytuacji lub nowym miejscu.
Po spektaklu na widzów czekała niespodzianka - spotkanie na scenie z młodymi aktorami, możliwość porozmawiania z nimi oraz zrobienia sobie zdjęć.
W drodze powrotnej uczestnicy wycieczki zajrzeli do restauracji pewnej sieci (nie będziemy reklamować, jakiej), by przy posiłku podyskutować o przygodach bohaterów spektaklu.