MSU
Odsłony: 732

6 327 listopada w klasach 0-III obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Każdy miał dziś swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który niewątpliwie umilił czas spędzony w szkole. Opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego przygotowali misiowe XXL kolorowanki dla każdej klasy, które oglądał i podziwiał gość specjalny – MIŚ POLARNY. Uczniowie byli zachwyceni tą wizytą. Każdy chciał się przytulić, pozdrowić i porozmawiać z naszym gościem, a ten z uśmiechem rozdawał swoim fanom cukierki. Miś odwiedził wszystkie klasy, rozmawiał z dziećmi na korytarzu, zajrzał też do świetlicy. 

Ponad to w  ramach obchodów tego miłego święta  uczniowie  z klas 3 czytali „zerówiakom” pluszowe opowieści o misiach. Odwiedziny u młodszych kolegów i koleżanek były bardzo udane. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”