rudolph 951494 1280Tradycyjnie ostatni tydzień nauki upłynął najmłodszym uczniom naszej szkoły  w świątecznej atmosferze. Dzieci pięknie dekorowały swoje klasy, pojawiały się ozdoby świąteczne, kartki, dekoracje w oknach, stroiki oraz tradycyjne choinki. W wielu klasach odbyły się warsztaty plastyczne, podczas których dzieci samodzielnie  przygotowywały stroiki, piekły  pierniczki, wykonywały  piękne prezenty dla najbliższych. W niektórych klasach swiąteczne dekoracje powstawały z udziałem Rodziców.  W każdej klasie  odbyły się  gwiazdkowe spotkania pełne radości, uśmiechu i wzajemnej życzliwości. Była to okazja do wspólnego kolędowania, złożenia sobie życzeń lub zwykłych, przyjacielskich rozmów.  Nie zabrakło słodkich poczęstunków, drobnych upominków, świątecznych fotobudek oraz świątecznego kina. Dla każdego był to miło spędzony czas, który wprowadził wszystkich w świąteczną atmosferę. :)

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.