p. D. Wróblewska
Odsłony: 4691

W bieżącym roku szkolnym  klasa 3b bierze udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Czytam z klasą, lekturki spod chmurki” wspierającym czytanie wśród uczniów.  Składa się on z trzech modułów.

Właśnie zrealizowaliśmy moduł I – „Fikuśne lekturki spod chmurki” i opracowaliśmy „Dzieci z Bullerbyn” Astrid Lindgren. Samodzielnie wykonaliśmy „Lekturnik” oraz zakładki do książki, które podarowaliśmy bliskim osobom. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy w grupach makietę Bullerbyn oraz sześć portretów głównych bohaterów lektury, które umieściliśmy na wystawce na szkolnym korytarzu. W naszej klasie odbył się także turniej „Lekturowa głowa” sprawdzający znajomość treści lektury. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali odznakę „Lekturowej głowy” , a zwycięzcy nagrody ufundowane przez Klasową Radę Rodziców.

 Przygody dzieci z Bullerbyn bardzo się nam podobały. Zachęcamy naszych rówieśników, by również ją  przeczytali.

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych